Już nieco lepiej
To tyczy się naszych reprezentantów w Lidze Europy, ale tylko w połowie. Jak na razie tylko Legia punktuje dobrze. Wisła zaś wcale. Dobrze, że drużyna z Łazienkowskiej wygrała, bo dzięki temu wykorzystujemy wpadki naszych rywali w rankingach. Faza grupowa Ligi Mistrzów – 2. kolejka Otelul Galati – Benfica Lizbona 0:1 Olympique Lyon –…