W tym roku musi być lepiej
Rywale niewygodni, ale jednocześnie jak najbardziej do ogrania. Da się powalczyć o wyjście z grupy. Mogło być lepiej, liczyłem na Salzburg i Celtic, ostatecznie dostaliśmy bardzo słabą medialnie grupę… Ale sportowo da się powalczyć. Inni, przynajmniej w teorii, mają większe szanse. Liga Mistrzów – faza grupowa Grupa F: FC Barcelona (ESP), Paris Saint-Germain (FRA),…