Liga Konferencji Europy

Potencjalni rywale Lecha i Rakowa w ostatniej rundzie eliminacji

Lech znał swoich potencjalnych rywali już wcześniej. Dziś znany jest podział na grupy w losowaniu IV rundy eliminacji LKE ścieżki niemistrzowskiej, w którym weźmie udział Raków.

Losowanie IV rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy

Ścieżka mistrzowska

przegrani III rundy eliminacji LE
Malmö FF (SWE) – F91 Dudelange (LUX)
Shamrock Rovers (IRL) – FK Shkupi (MKD)
Linfield FC (NIR) – FC Zürich (SUI)
Olympiakos (GRE) – Slovan Bratysława (SVK)
NK Maribor (SVN) – HJK (FIN)
_______________________________________
wygrani III rundy eliminacji LKE
Vikingur Reykjavik (ISL) – Lech Poznań (POL)
RFS Ryga (LVA) – Hibernians FC (MLT)
Ballkani (KOS) – KÍ (FRO)
Zrinjski Mostar (BIH) – Toboł Kostanaj (KAZ)
Szachtior Soligorsk (BLR) – CFR Cluj (ROU)

Ścieżka niemistrzowska
Grupa 1

1 Brøndby IF (DEN) / FC Basel (SUI)
2 Breidablik (ISL) / Istanbul Basaksehir (TUR)
3 APOEL (CYP) / Kyzyłżar Petropawł (KAZ)
4 ACF Fiorentina (ITA)
____________________________________
5 Sepsi (ROU) / Djugårdens IF (SWE)
6 Twente (NED) / Čukarički (SRB)
7 CSKA Sofia (BUL) / St Patrick’s (IRL)
8 Lillestrøm (NOR) / Royal Antwerp (BEL)

Grupa 2

1 Neftçi Baku (AZE) / Rapid Wiedeń (AUT)
2 DAC Dunajská Streda (SVK) / FCSB (ROU)
3 Maccabi Tel Awiw (ISR) / Aris Saloniki (GRE)
4 Villarreal (ESP)
_____________________________________
5 OGC Nice (FRA)
6 Hajduk Split (CRO) / Vitória SC (POR)
7 Vaduz (LIE) / Konyaspor (TUR)
8 Viking (NOR) / Sligo Rovers (IRL)

Grupa 3

1 Slavia Praga (CZE) / Panathinaikos (GRE)
2 AEK Larnaka (CYP) / Partizan Belgrad (SRB) (przegrany III rundy el. LE)
3 Zoria Ługańsk (UKR) / Universitatea Craiova (ROU)
4 FC Köln (GER)
___________________________________________________________
5 Lugano (SUI) / Hapoel Beer Szewa (ISR)
6 Fehérvár (HUN) / Petrocub Hincesti (MDA)
7 Spartak Trnawa (SVK) / Raków Częstochowa (POL)
8 Lewski Sofia (BUL) / Ħamrun Spartans (MLT)

Grupa 4

1 KuPS (FIN) / Young Boys (SUI)
2 Dundee United (SCO) / AZ (NED)
3 West Ham (ENG)
4 Molde (NOR) / Kisvárda (HUN)
5 Fenerbahçe (TUR) – Slovácko (CZE) (przegrany III rundy el. LE)
____________________________________________________
6 Paide Linnameeskond (EST) / RSC Anderlecht (BEL)
7 Wolfsberger AC (AUT) / Gżira United (MLT)
8 Riga FC (LVA) / Gil Vicente (POR)
9 AIK (SWE) / Shkëndija (MKD)
10 Viborg FF (DEN) / B36 Tórshavn (FRO)

Losowanie odbędzie się 2 sierpnia o 14:00.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *