Liga Europy

Znów Rangers w grupie Legii przed losowaniem

To ostatni w tym sezonie podział na grupy przed losowaniami. Zwycięzca pary Legia/Atromitos znalazł się w grupie 1 i zna ośmiu potencjalnych rywali.

Ścieżka mistrzowska

Grupa 1

przegrani
1: CFR Cluj (ROU)/Celtic (SCO)
2: Dinamo Zagrzeb (CRO)/Ferencváros (HUN) 
3: Crvena zvezda (SRB)/København (DEN)
_______________________________________________
wygrani
1: Maccabi Tel Awiw (ISR)/Sūduva (LTU)
2: Ararat-Armenia (ARM)/Saburtalo (GEO)
3: Riga FC (LVA)/HJK (FIN) 
4: Dudelange (LUX)/Kalju (EST)
5: Sheriff Tyraspol (MDA)/AIK (SWE)

Grupa 2

przegrani
1: APOEL (CYP)/Qarabağ (AZE)
2: PAOK (GRE)/Ajax (NED)
3: Maribor (SVN)/Rosenborg (NOR)
____________________________________________
wygrani
1: Sutjeska (MNE)/Linfield (NIR)
2: Łudogorec (BUL)/The New Saints (WAL)
3: Sarajewo (BIH)/BATE Borysów (BLR) 
4: Astana (KAZ)/Valletta (MLT)
5: Slovan Bratysława (SVK)/Dundalk (IRL)

Ścieżka niemistrzowska

Grupa 1

1: Pjunik (ARM)/Wolverhampton Wanderers (ENG)
2: Legia Warszawa (POL)/Atromitos (GRE)
3: FCSB (ROU)/Mladá Boleslav (CZE)
4: Haugesund (NOR)/PSV Eindhoven (NED)
______________________________________________________
5: Torino (ITA)/Szachtior Soligorsk (BLR)
6: Ventspils (LVA)/Vitória SC (POR)
7: Austria Wiedeń (AUT)/Apollon Limassol (CYP) 
8: Midtjylland (DEN)/Rangers (SCO)

Grupa 2

1: Sparta Praga (CZE)/Trabzonspor (TUR)
2: Feyenoord (NED)/Dinamo Tbilisi (GEO)
3: AEK Larnaka (CYP)/Gent (BEL)
4: Luzern (SUI)/Espanyol (ESP) 
_______________________________________________
5: CS U Craiova (ROU)/AEK Ateny (GRE) 
6: Rijeka (CRO)/Aberdeen (SCO)
7: CSKA Sofia (BUL)/Zoria Ługańsk (UKR)
8: Norrköping (SWE)/Hapoel Beer Szewa (ISR)

Grupa 3

1: Royal Antwerp (BEL)/Viktoria Plzeň (CZE)
2: Brøndby (DEN)/Braga (POR)
3: Vaduz (LIE)/Eintracht Frankfurt (GER)
4: Malmö (SWE)/Zrinjski (BIH) 
5: Partizan (SRB)/Malatyaspor (TUR)
_________________________________________________
6: Thun (SUI)/Spartak Moskwa (RUS)
7: Molde (NOR)/Aris Saloniki (GRE)
8: Lokomotiv Płowdiw (BUL)/Strasbourg (FRA) 
9: Mariupol (UKR)/AZ (NED)
10: Neftçi (AZE)/Bnei Yehuda Tel Awiw (ISR)

Losowanie tej rundy odbędzie się 5 sierpnia o 13:30. Mecze odbędą się 22 i 29 sierpnia.

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *