Liga Europy

Zaria dla Górnika, Gandzasar dla Lecha

Kolejne nasze kluby poznają swoich pierwszych rywali w eliminacjach europejskich pucharów 2018/19. Na początek Górnik zagra z Zarią Balti, a Lech z Gandzasarem Kapan. Około godziny 15:00 te kluby, a także Jagiellonia, poznały swoich rywali w II rundzie.

I runda eliminacji LE

I runda eliminacji LEStjarnan (ISL) – Kalju (EST)
Ilves Tampere (FIN) – Sławia Sofia (BUL)
Birkirkara/Klaksvik – Žalgiris Wilno (LTU)
Fola Esch (LUX) – Europa/Prisztina
Glenavon (NIR) – Molde (NOR)
DAC Dunajská Streda (SVK) – Dinamo Tbilisi (GEO)
Stumbras Kowno (LTU) – Apollon Limassol (CYP)
Široki Brijeg (BIH) – NK Domžale (SVK)
Rangers FC (SCO) – FK Shkupi (MKD)
Progrès Niederkorn (LUX) – Qabala (AZE)
Racing Union (LUX) – FC Viitorul (ROU)
Samtredia (GEO) – Toboł Kostanaj (KAZ)

I runda eliminacji LE

Partizani Tirana (ALB) – NK Maribor (SVN)
Neftçi Baku (AZE) – Újpest FC (HUN)
Budućnost Podgorica (MNE) – AS Trenčin (SVK)
Derry City FC (IRL) – Dinamo Mińsk (BLR)
B36/St Joseph’s – OFK Titograd (MNE)
Zaria Balti (MDA) – Górnik Zabrze (POL)
Spartak Subotica (SRB) – Coleraine FC (NIR)
Pjunik Erywań (ARM) – Vardar Skopje (MKD)
Shamrock Rovers (IRL) – AIK (SWE)
Connah’s Quay Nomads (WAL) – Szachtior Soligorsk (BLR)
FC Lahti (FIN) – FH Hafnarfjördur (ISL)
FK Ventspils (LAT) – KS Luftëtari (ALB)

I runda eliminacji LE

Cliftonville (NIR) – Nordsjælland (DEN)
Bananc Erywań (ARM) – FK Sarajewo (BIH)
Engordany/Folgore – Kajrat Ałmaty (KAZ)
Petrocub (MDA) – Osijek (CRO)
Anorthosis Famagusta (CYP) – Laçi (ALB)
Ferencváros (HUN) – Maccabi Tel Awiw (ISR)
Balzan (MLT) – Keşla (AZE)
Honvéd (HUN) – Rabotnicki (MKD)
Rudar Pljevlja (MNE) – Partizan Belgrad (SRB)
CSKA Sofia (BUL) – Riga FC (LVA)
Milsami Orhei (MDA) – Slovan Bratysława (SVK)
Radnički Niš (SRB) – Sant Julià/Gzira

I runda eliminacji LE

Lech Poznań (POL) – Gandzasar Kapan (ARM)
Czichura Saczchere (GEO) – Beitar Jerozolima (ISR)
Vaduz (LIE) – Lewski Sofia (BUL)
Željezničar (BIH) – Trans Narva (EST)
Cefn Druids/Trakai – Irtysz Pawłodar (KAZ)
Hibernian (SCO) – NSÍ Runavík (FRO)
Rudar Velenje (SVN) – Tre Fiori/Bala Town
Levadia Tallinn (EST) – Dundalk (IRL)
ÍBV (ISL) – Sarpsborg 08 (NOR)
København (DEN) – KuPS Kuopio (FIN)
FK Liepāja (LVA) – BK Häcken (SWE)

II runda eliminacji LE

Glenavon/Molde – Anorthosis/Laçi
Bananc/Sarajewo – Atalanta (ITA)
Birkirkara/KÍ Klaksvík lub Žalgiris – Vaduz/Lewski
Engordany/Folgore lub Kajrat – AZ (NED)
Aberdeen (SCO) – Burnley (ENG)
Rudar Pljevlja/Partizan Belgrad – Cefn Druids/Trakai lub Irtysz
Balzan/Keşla – Milsami/Slovan Bratysława
Cliftonville/Nordsjælland – Shamrock/AIK
Rudar Velenje/ Tre Fiori lub Bala Town – FCSB (ROU)
Hapoel Hajfa (ISR) – Lahti/Hafnarfjördur
Levadia/Dundalk – AEK Larnaca (CYP)
Zaria/Górnik – Budućnost Podgorica/Trenčín
Ferencváros/Maccabi Tel Awiw – Radnički lub Sant Julià/Gzira
CSKA Sofia/Riga – Admira Wacker Mödling (AUT)
Spartak Subotica/Coleraine – Sparta Praga (CZE)
RB Leipzig (GER) – Liepāja/Häcken
Stjarnan/Kalju – København/KuPS
Ufa (RUS) – Široki Brijeg/Domžale
Samtredia/Toboł – Pjunik/Vardar
Jagiellonia Białystok (POL) – Rio Ave (POR)
LASK (AUT) – Lillestrøm (NOR)
Honvéd/ Rabotnicki – Progrès/Qabala
Petrocub/Osijek – Rangers/Shkupi
B36/St Joseph’s lub OFK Titograd – Beşiktaş (TUR)
Dunajská Streda/Dinamo Tbilisi – Derry/Dinamo Mińsk (BLS)
Ventspils/Luftëtari – Girondins Bordeaux (FRA)
Željezničar/Trans – Stumbras/Apollon
Racing Union/Viitorul – Vitesse Arnhem (NED)
Sankt Gallen (SUI) – ÍBV/Sarpsborg
Dinamo Brześć (BLS) – Atromitos (GRE)
Sevilla (ESP) – Neftçi/Újpest
Connah’s Quay/Szachtior Soligorsk – Lech/Gandzasar
Hibernian/Runavík – Asteras Tripolis (GRE)
Czichura/Beitar – Partizani/Maribor
Genk (BEL) – Fola Esch lub Europa/Prisztina
Djurgården (SWE) – FK Mariupol (UKR)
Hajduk Split (CRO) – Ilves/Sławia

One Comment

  1. 1 runda to powinna być formalność

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *