skróty meczów

Wracają skróty – prawie 50 pierwszych meczów I rundy

Pierwszy zestaw skrótów meczów europejskich pucharów w nowym sezonie.

Sądząc po skrótach, jak i po obejrzanych niektórych całych meczach, poziom nie był najwyższy, ale trudno spodziewać się czegoś innego po tak wczesnej fazie eliminacji. Nawet Dinamo Zagrzeb, czołowy zespół jak na tę rundę, zaprezentowało w końcówce z Valurem niewiarygodne kiksy. Mimo wszystko polecam, warto zobaczyć, jak wyglądały choćby pierwsze mecze w historii Ligi Konferencji Europy.

I runda eliminacji Ligi Mistrzów – pierwsze mecze

Bodø/Glimt – Legia Warszawa 2:3 (Erik Botheim 45’+1, Pernambuco 78′ – Luquinhas 2′, Mahir Emreli 41′, 61′)

HJK – Budućnost Podgorica 3:1 (Roope Riski 5′, Filip Valenčić 7′, Janne Saksela 13′ – Miloš Raičković 35′ (rzut karny))

Ferencvárosi TC – KF Prisztina 3:0 (Tokmac Nguen 71′, Ryan Kabir 74′, Miha Blažić 78′)

Flora Tallinn – Hibernians FC 2:0 (Rauno Sappinen 75′, 89′)

CFR Cluj – Borac Banja Luka 3:1 (Billel Omrani 11′, Ciprian Deac 28′, Runar Sigurjónsson 60′ – Panagiotis Moraitis 45’+1)

Žalgiris Wilno – Linfield FC 3:1 (Hugo Videmon 38′, Tomislav Kiš 45′ (rzut karny), Chris Johns 68′ (samobójcza) – Christy Manzinga 54′)

Fola Esch – Lincoln Red Imps 2:2 (Stefano Bensi 65′, Denis Ahmetxheka 66′ – Fernando Carralero 26′, Ethan Britto 50′)

Shkëndija Tetovo – NŠ Mura 0:1 (Luka Bobičanec 28′ (rzut karny))

Dinamo Tbilisi – Neftçi Baku 1:2 (Zoran Marušić 36′ – Namiq Alaskarov 23′, Emin Makhmudov 57′ (rzut karny))

Slovan Bratysława – Shamrock Rovers 2:0 (Rafael Ratão 28′, 47′)

Malmö FF – Riga FC 1:0 (Antonio Čolak 50′)

Teuta Durrës – Sheriff Tyraspol 0:4 (Henrique Luvannor 15′, 45’+1, Adama Traore 56′, Frank Castañeda 89′)

Maccabi Hajfa – Kajrat Ałmaty 1:1 (Omer Atzili 45′ – Nurały Alip 76′)

Łudogorec Razgrad – Szachtior Soligorsk 1:0 (Cauly Souza 90’+2)

Dinamo Zagrzeb – Valur 3:2 (Arijan Ademi 8′, 72′, Lovro Majer 41′ (rzut karny) – Kristinn Sigurdsson 88′, Andri Adolphsson 89′)

Connah’s Quay Nomads – Alaszkert Erywań 2:2 (Craig Curran 19′, George Horan 79′ – Dawid Churcydze 21′, 45′)

I runda eliminacji Ligi Konferencji Europy – pierwsze mecze

Paide Linnameeskond – Śląsk Wrocław 1:2 (Wojciech Golla 77′ (samobójcza) – Fabian Piasecki 66′, Márk Tamás 89′)

Mosta FC – Spartak Trnawa 3:2 (Christ Ememe Evo 23′, Clayton Failla 27′ (rzut karny), Johnson Nsumoh 35′ – Filip Twardzik 45’+2 (rzut karny), Martin Mikovič 79′)

Mons Calpe – FC Santa Coloma 1:1 (Aritz Hernandez 81′ – Xavi Puerto 39′)

FK Podgorica – KF Laçi 1:0 (Jovan Vujović 57′ (rzut karny))

Noah Erywań – KuPS 1:0 (Anton Popovitch 77′ (samobójcza))

Sileks Kratovo – Petrocub Hincesti 1:1 (Kristijan Dodevski 5′ – Sergiu Platica 45’+3)

FK Liepāja – FK Struga 1:1 (Dodô 31′ – Besir Iseni 90’+3)

Inter Turku – Puskás Akadémia 1:1 (Benjamin Källman 59′ – Jakub Plšek 76′)

Sūduva Mariampol – Valmiera FC 2:1 (Nicolás Gorobsov 27′ (rzut karny), Alexandros Gargalatzidis 90’+6 (rzut karny) – Raimonds Krollis 35′ (rzut karny))

Rigas FS – KÍ Klaksvík 2:3 (Žiga Lipušček 50′, Arturs Zjuzins 79′ – Bubacarr Sumareh 21′, Páll Klettskard 33′, Heini Vatnsdal 70′)

Sant Julià – Gżira United 0:0

cały mecz

Honka Espoo – NSI Runavik 0:0

brak skrótu

Levadia Tallinn – St Joseph’s FC 3:1 (Zakaria Beglariszwili 2′, Ernest Agyiri 9′, Maroko Putinčanin 72′ (rzut karny) – Cristian Pecci 74′)

MŠK Žilina – Dila Gori 5:1 (Benson Anang 6′, Dávid Duriš 25′, 64′, Wahan Biczachczjan 56′ (rzut karny), Taofiq Jibril 82′ – Andro Nemsadze 84′)

brak skrótu

Dundalk FC – Newtown AFC 4:0 (Michael Duffy 33′, David McMillan 39′, Will Patching 62′, Jeong-woo Han 90’+4)

Milsami Orhei – FK Sarajewo 0:0

Racing Union – Breidablik 2:3 (Yann Mabella 15′, 34′ – Gisli Eyjólfsson 37′, Thomas Mikkelsen 66′, Damir Muminović 88′)

Glentoran FC – The New Saints 1:1 (Jamie McDonagh 82′ – Leo Smith 13′)

Drita Gnjilane – Dečić Tuzi 2:1 (Almir Ajzeraj 11′, Marko Simonovski 78′ – Ilir Camaj 3′)

Birkirkara – La Fiorita 1:0 (Yannick Yankam 14′)

San Marino RTV – skrót meczu

NK Domžale – Swift Hesperange 1:0 (Andraž Žinič 58′)

FK Shkupi – Llapi 2:0 (Kire Markoski 56′, Abdul Rwatubyaye 90’+4)

Partizani Tirana – Sfintul Gheorghe Suruceni 5:2 (Lucas 17′, 85′, Stênio Júnior 26′, 61′, Tedi Cara 78′ – Roman Wołkow 44′ (rzut karny), Nicolai Solodovnicov 80′)

Hafnarfjordur – Sligo Rovers 1:0 (Steven Lennon 85′)

Bala Town – Larne FC 0:1 (David McDaid 2′)

Fehérvár – Ararat Erywań 1:1 (Marcel Heister 84′ – Dimitrije Pobulić 90’+3)

Europa FC – Žalgiris Kowno 0:0

cały mecz

Velež Mostar – Coleraine FC 2:1 (Brandão de Souza 37′ (rzut karny), 66′ (rzut karny) – Ben Doherty 9′)

Sutjeska Nikšić – Gagra Tbilisi 1:0 (Marko Vuković 17′)

Tre Penne – Dinamo Batumi 0:4 (Giorgi Panculaia 8′, Wladimer Mamuczaszwili 10′, Dżaba Dżigauri 18′, Giorgi Zaria 58′)

NK Maribor – Urartu 1:0 (Nino Žugelj 56′)

Široki Brijeg – Vllaznia Shkodër 3:1 (Mato Stanić 43′ (rzut karny), 53′ (rzut karny), Daniel Lukić 77′ – Mehdi Çoba 90’+2)

Stjarnan – Bohemian FC 1:1 (Emil Atlason 25′ – Ross Tierney 63′)

Udostępnij:

Komentarz

  1. Kawał dobrej roboty. Nie ma drugiego takiego portalu w Polsce, który ogarnia wszystko o rozgrywkach klubowych UEFA.

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *