skróty meczów

Pozostanie nam patrzeć, jak inni grają (skróty)

Poniżej komplet 46 skrótów meczów rewanżowych III rundy eliminacji LM i LE. W przypadku naszych klubów nie bardzo jest co oglądać (i już niestety nie będzie), więc na pierwszy plan wysuwają się wysokie zwycięstwa m.in. Zenitu i AEK-u Larnaka, czy też bardzo emocjonujący mecz Bragi z Zorią.

III runda eliminacji LM – rewanże

BATE Borysów – Qarabağ Ağdam 1:1. Dwumecz: 2:1, awans: BATE (Mirko Ivanić 20′ – Michel 54′). Frekwencja: 12 489

MOL Vidi – Malmö FF 0:0. Dwumecz: 1:1, awans: Vidi dzięki bramce zdobytej na wyjeździe. Frekwencja: 3432

Dinamo Zagrzeb – FK Astana 1:0. Dwumecz: 3:0, awans: Dinamo (Mario Gavranović 74′). Frekwencja: 11 903

AEK Ateny – Celtic FC 2:1. Dwumecz: 3:1, awans: AEK (Rodrigo Galo 6′, Marko Livaja 50′ – Scott Sinclair 78′). Frekwencja: 32 300

Shkëndija Tetowo – FC Salzburg 0:1. Dwumecz: 0:4, awans: Salzburg (Takumi Minamino 90’+2). Frekwencja: 3213

Spartak Trnawa – Crvena zvezda 1:2 po dogrywce. Dwumecz: 2:3, awans: Crvena zvezda (Marek Bakoš 6′ – Ben Nabouhane 7′, Nemanja Radonjić 98′). Frekwencja: 18 032

Dynamo Kijów – Slavia Praga 2:0. Dwumecz: 3:1, awans: Dynamo (Benjamin Verbič 11′, Artiom Biesiedin 74′). Frekwencja: 39 318

Spartak Moskwa – PAOK 0:0. Dwumecz: 2:3, awans: PAOK. Frekwencja: 40 385

Fenerbahçe SK – SL Benfica 1:1. Dwumecz: 1:2, awans: Benfica (Alper Potuk – Gedson Fernandes 26′). Frekwencja: 42 245

AFC Ajax – Standard Liège 3:0. Dwumecz: 5:2, awans: Ajax (Klaas-Jan Huntelaar 30′, Matthijs de Ligt 34′, David Neres 46′). Frekwencja: 51 841

III runda eliminacji LE – rewanże

F91 Dudelange – Legia Warszawa 2:2. Dwumecz: 4:3, awans: Dudelange (Patrick Stumpf 7′, Stélvio Da Cruz 17′ – José Kanté 33′, 86′). Frekwencja: 2000

skrót meczu – sport.tvp.pl

Lech Poznań – KRC Genk 1:2. Dwumecz: 1:4, awans: Genk (Tomasz Cywka 50′ – Mbwana Samatta 19′, Leandro Trossard 45’+1 (rzut karny)). Frekwencja: 20 765

KAA Gent – Jagiellonia Białystok 3:1. Dwumecz: 4:1, awans: Gent (Taiwo Awoniyi 13′, Roman Jaremczuk 84′, Jonathan David 89′ – Martin Pospíšil 58′). Frekwencja: 16 000

Kajrat Ałmaty – Sigma Ołomuniec 1:2. Dwumecz: 1:4, awans: Sigma (Márton Eppel 61′ – Martin Nešpor 19′, David Houska 51′). Frekwencja: 20 000

Progrès Niederkorn – FK Ufa 2:2. Dwumecz: 3:4, awans: Ufa (Paweł Alikin 2′ (samobójcza), Mayron De Almeida 72′ – Ivan Paurević 51′, 90’+3). Frekwencja: 1736

AEK Larnaka – Sturm Graz 5:0. Dwumecz: 7:0, awans: AEK (Ivan Tričkovski 8′, 67′, 80′, Jorge Larena 65′ (rzut karny), Florian 86′). Frekwencja: 4145

CS U Craiova – RB Leipzig 1:1. Dwumecz: 2:4, awans: Leipzig (Raoul Petre Baicu 85′ – Marcel Sabitzer 39′). Frekwencja: 12 050

FC København – CSKA Sofia 2:1. Dwumecz: 4:2, awans: København (Dame N’Doye 23′, 64′ – Evandro Da Silva 58′). Frekwencja: 10 078

Žalgiris Wilno – Sevilla FC 0:5. Dwumecz: 0:6, awans: Sevilla (Nolito 6′, 83′, Pablo Sarabia 7′, 44′, Guilherme Arana 80′). Frekwencja: 5000

Molde FK – Hibernian FC 3:0. Dwumecz: 3:0, awans: Molde (Erling Braut Håland 35′, 82′, Fredrik Aursnes 66′). Frekwencja: 5554

Zenit Sankt Petersburg – Dinamo Mińsk 8:1 po dogrywce. Dwumecz: 8:5, awans: Zenit (Leandro Paredes 22′, Christian Noboa 66′, Artiom Dziuba 75′, 78′, 115′ (rzut karny), Sebastian Driussi 109′, Róbert Mak 120’+1 (rzut karny), 120’+3 – Seidu Yahaya 99′). Frekwencja: 0 (mecz bez publiczności)

FC Luzern – Olympiakos Pireus 1:3. Dwumecz: 1:7, awans: Olympiakos (Shkelqim Demhasaj 82′ – Lazaros Christodoulopoulos 23′, 59′, Miguel Ángel Guerrero 68′). Frekwencja: 6258

Maccabi Tel Awiw – Pjunik Erywań 2:1. Dwumecz: 2:1, awans: Maccabi (Dor Micha 55′, Eliran Atar 68′ – Denis Wojnow 11′). Frekwencja: 8932

Dinamo Brześć – Apollon Limassol 1:0. Dwumecz: 1:4, awans: Apollon (Paweł Nechajczik 86′). Frekwencja: 8800

LASK – Beşiktaş JK 2:1. Dwumecz: 2:2, awans: Beşiktaş dzięki bramce zdobytej na wyjeździe (João Victor 42′, Dominik Frieser 69′ – Álvaro Negredo 90′). Frekwencja: 13 739

Brøndby IF – Spartak Subotica 2:1. Dwumecz: 4:1, awans: Brøndby (Dominik Kaiser 69′, Kamil Wilczek 90’+3 – Dejan Djenić 89′). Frekwencja: 10 142

FC Basel – Vitesse Arnhem 1:0. Dwumecz 2:0, awans: Basel (Albian Ajeti 30′). Frekwencja: 12 334

Atalanta BC – Hapoel Hajfa 2:0. Dwumecz: 6:1, awans: Atalanta (Duván Zapata 71′, Andreas Cornelius 90’+2). Frekwencja: 6546

NK Maribor – Rangers FC 0:0. Dwumecz: 1:3, awans: Rangers. Frekwencja: 11 166

Feyenoord Rotterdam – AS Trenčín 1:1. Dwumecz: 1:5, awans: Trenčín (Eric Botteghin 8′ – Antonio Mance 9′). Frekwencja: 31 500

Rapid Wiedeń – Slovan Bratysława 4:0. Dwumecz: 5:2, awans: Rapid (Christoph Knasmüllner 3′, 79′, 90’+4, Thomas Murg 84′). Frekwencja: 17 800

FCSB – Hajduk Split 2:1. Dwumecz: 2:1, awans: FCSB (Harlem Gnohéré 55′ (rzut karny), 90’+3 – Ahmed Said 82′). Frekwencja: 27 410

Partizan Belgrad – FC Nordsjælland 3:2. Dwumecz: 5:3, awans: Partizan (Nemanja Miletić 11′, Marko Janković 30′, Svetozar Marković 35′ – Andreas Olsen 9′, Jonathan Amon 76′). Frekwencja: 9372

Girondins Bordeaux – FK Mariupol 2:1. Dwumecz: 5:2, awans: Bordeaux (Maxime Poundjé 54′, Younousse Sankharé 56′ – Rusłan Fomin 66′). Frekwencja: 11 375

Burnley FC – Istanbul Başakşehir 1:0 po dogrywce. Dwumecz: 1:0, awans: Burnley (Jack Cork 97′). Frekwencja: 16 583

HNK Rijeka – Sarpsborg 08 0:1. Dwumecz: 1:2, awans: Sarpsborg (Patrick Mortensen 83′). Frekwencja: 5351

SC Braga – Zoria Ługańsk 2:2. Dwumecz: 3:3, awans: Zoria dzięki bramkom zdobytym na wyjeździe (João Novais 65′, Ricardo Horta 73′ – Rafael Ratão 70′, Oleksandr Karawajew 83′). Frekwencja: 12 224

HJK – Olimpija Ljubljana 1:4. Dwumecz: 1:7, awans: Olimpija (Macauley Chrisantus 85′ – Abass Issah 20′, Daniel Avramovski 72′, Rafinha 75′ (samobójcza), Goran Brkić 90’+2 (rzut karny)). Frekwencja: 4127

FK Kukësi – Torpedo Kutaisi 2:0. Dwumecz: 4:5, awans: Torpedo (Reginaldo 29′ (rzut karny), 76′ (rzut karny)). Frekwencja: 200

APOEL – Hapoel Beer Szewa 3:1. Dwumecz: 5:3, awans: APOEL (Anthony Nwakaeme 64′ (samobójcza), Lucas Souza 79′, 90’+3 – Eden Ben Basat 19′). Frekwencja: 10 891

FC Midtjylland – The New Saints 3:1. Dwumecz: 5:1, awans: Midtjylland (Mayron George 16′, Ayo Simon Okosun 62′, 80′ – Dean Ebbe 22′). Frekwencja: 4368

Sūduva Mariampol – Spartaks Jūrmala 0:0. Dwumecz: 1:0, awans: Sūduva. Frekwencja: 2417

CFR Cluj – Alaszkert Erywań 5:0. Dwumecz: 7:0, awans: Cluj (Juan Culio 19′ (rzut karny), Billel Omrani 45’+1, 62′, Ovidiu Hoban 58′, Sebastian Mailat 90’+2). Frekwencja: 5500

Zrinjski Mostar – Łudogorec Razgrad 1:1. Dwumecz: 1:2, awans: Łudogorec (Nemanja Bilbija 90’+2 – Claudiu Keșerü 24′). Frekwencja: 3500

Rosenborg BK – Cork City 3:0. Dwumecz: 5:0, awans: Rosenborg (Besim Šerbečić 26′, Alexander Søderlund 34′, Anders Trondsen 58′). Frekwencja: 8028

Valur Reykjavík – Sheriff Tyraspol 2:1. Dwumecz: 2:2, awans: Sheriff dzięki bramce zdobytej na wyjeździe (Haukur Pall Sigurdsson 40′, Kristinn Ingi Halldórsson 90’+1 – Ziguy Badibanga 68′). Frekwencja: 1224

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *