skróty meczów

Po sześć goli w Giumri, Eindhoven czy Aberdeen – skróty II rundy

Tym razem zdarzyło się kilka bezbramkowych remisów, w tym zresztą dwa z udziałem polskich klubów, ale znów mam przyjemność zaprosić na bardzo dużą liczbę skrótów z tego tygodnia.

II runda eliminacji Ligi Mistrzów – pierwsze mecze

Legia Warszawa – Flora Tallinn 2:1 (Bartosz Kapustka 3′, Rafael Lopes 90’+1 – Rauno Sappinen 53′)

Alaszkert – Sheriff Tyraspol 0:1 (Henrique Luvannor 84′)

Lincoln Red Imps – CFR Cluj 1:2 (Marco Rosa 45′ – Gabriel Debeljuh 52′, 58′)

Ferencváros – Žalgiris Wilno 2:0 (Myrto Uzuni 25′, Tokmac Nguen 39′)

Dinamo Zagrzeb – Omonia 2:0 (Lovro Majer 65′, Kristijan Jakić 81′)

Kajrat Ałmaty – Crvena zvezda 2:1 (José Kanté 24′, Macky Bagnack Mouegni 79′ – Dino Mikanović 57′ (samobójcza))

Malmö FF – HJK 2:1 (Antonio Čolak 45’+1, Anders Christiansen 74′ – Roope Riski 68′)

NŠ Mura – Łudogorec Razgrad 0:0

Slovan Bratysława – Young Boys 0:0

Olympiakos – Neftçi Baku 1:0 (Mady Camara 29′)

Rapid Wiedeń – Sparta Praga 2:1 (Christoph Knasmüllner 63′, 71′ – Ladislav Krejči II 3′)

Celtic FC – FC Midtjylland 1:1 (Liel Abada 39′ – Evander 66′)

PSV Eindhoven – Galatasaray 5:1 (Eran Zahavi 2′, 35′, 84′, Mario Götze 51′, 88′ – Emre Kilinç 42′)

II runda eliminacji Ligi Konferencji Europy – pierwsze mecze

Ararat Erywań – Śląsk Wrocław 2:4 (Juan Bravo 49′, Razmik Hakobjan 84′ – Wojciech Golla 20′, Fabian Piasecki 50′, Róbert Pich 70′, 90’+1)

Sūduva Mariampol – Raków Częstochowa 0:0

Pogoń Szczecin – NK Osijek 0:0

Domžale – Honka Espoo 1:1 (Arnel Jakupović 69′ – Jean Marie Dongou 76′)

Žalgiris Kowno – The New Saints 0:5 (Leo Smith 8′, Danny Davies 35′, 38′, Declan McManus 40′, Jordan Williams 87′)

Čukarički – Sumqayit 0:0

Astana – Aris Saloniki 2:0 (Marin Tomasov 25′, 71′)

FK Panevežys – Vojvodina 0:1 (Nemanja Čović 70′)

Molde FK – Servette Genewa 3:0 (Ola Brynhildsen 7′, Ohi Omoijuanfo 32′, Magnus Wolff Eikrem 59′)

Olimpija Ljubljana – Birkirkara 1:0 (Mustafa Nukić 78′)

Austria Wiedeń – Breidablik 1:1 (Marko Djuricin 32′ – Alexander Sigurdarson 47′)

Qarabag – Ashdod 0:0

Rigas FS – Puskás Akadémia 3:0 (Darko Lemajič 8′ 25′ (rzut karny), Kevin Friesenbichler 18′)

Soczi – Kesla 3:0 (Rodrigão 10′, Christian Noboa 67′ (rzut karny), Maksim Barsow 81′)

KuPS – Worskła Połtawa 2:2 (Aniekpeno Udoh 6′, Diogo Tomas 90’+6 – Ibrahim Kane 29′, Olivier Thill 55′ (rzut karny))

F91 Dudelange – Bohemian FC 0:1 (Ross Tierney 11′)

brak skrótu

Hammarby – Maribor 3:1 (Astrit Selmani 55′, 64′, 87′ (rzut karny) – Nino Žugelj 60′)

Elfsborg – Milsami 4:0 (Leo Väisänen 2′, Jeppe Okkels 24′, Per Frick 43′, Frederik Holst 82′)

aftonbladet.se – skrót meczu

FC København – Torpedo Żodino 4:1 (Rasmus Falk 43′, Kamil Wilczek 47′, 62′, Jonas Wind 65′ (rzut karny) – Fabricio Oya 90’+2)

Spartak Trnawa – Sepsi Sfantu Gheorghe 0:0

KF Laçi – CS U Craiova 1:0 (Dejan Zarubica 36′)

Lokomotiw Płowdiw – 1.FC Slovácko 1:0 (Petar Witanow 89′)

CSKA Sofia – FK Liepāja 0:0

Viktoria Pilzno – Dinamo Brześć 2:1 (Pavel Šulc 22′, Filip Kaša 33′ – Aleksandr Szestiuk 79′)

Gżira United – HNK Rijeka 0:2 (Denis Bušnja 57′, Prince Ampem 77′)

Dinamo Batumi – BATE Borysów 0:1 (Paweł Nechajczik 83′)

AEL Limassol – Vllaznia Shkodër 1:0 (Stefan Scepović 45’+2)

Petrocub Hincesti – Sivasspor 0:1 (Caner Osmanpasa 16′)

Apollon Limassol – MŠK Žilina 1:3 (Bassel Jradi 25′ – Dávid Duriš 5′, Ján Bernát 45’+1, 52′ (rzut karny))

Shkupi – Santa Clara 0:3 (Abdul Rwatubyaye 30′ (samobójcza), Carlos Junior 49′, João Costa 90’+3)

Arda Kyrdżali – Hapoel Beer Szewa 0:2 (Mariano Bareiro 52′, Dor Micha 78′)

FC Basel – Partizani Tirana 3:0 (Valentin Stocker 43′, 80′, Arthur Cabral 52′)

Velež Mostar – AEK Ateny 2:1 (Omar Pršeš 14′, Dženan Zajmović 53′ – Karim Ansarifard 12′)

KAA Gent – Vålerenga 4:0 (Gianni Bruno 11′, Tarik Tissoudali 39′, Vadis Odjidja-Ofoe 56′, Yonas Malede 88′)

Larne FC – Aarhus 2:1 (David McDaid 3′, Dean Jarvis 30′ – Alexander Ammitzbøll 85′)

Sutjeska Nikšić – Maccabi Tel Awiw 0:0

FCSB – Szachtior Karaganda 1:0 (Andrei Cordea 38′)

Aberdeen – Häcken 5:1 (Andrew Considine 28′, Lewis Ferguson 44′ (rzut karny), 53′, Christian Ramirez 84′, Connor McLennan 90’+3 – Alexander Jeremejeff 59′)

aftonbladet.se – skrót meczu

Hibernian FC – FC Santa Coloma 3:0 (Martin Boyle 14′ (rzut karny), 47′, Kevin Nisbet 81′)

 

Hajduk Split – Toboł Kostanaj 2:0 (Marin Ljubičić 21′, 53′)

Hafnarfjordur – Rosenborg BK 0:2 (Carlo Holse 61′, Dino Islamović 71′)

Ujpest – FC Vaduz 2:1 (Zoltán Stieber 7′, Junior Tallo 64′ – Tunahan Cicek 81′)

Drita Gnjilane – Feyenoord 0:0

Dundalk FC – Levadia Tallinn 2:2 (Will Patching 3′, David McMillan 27′ – Bogdan Vaštšuk 2′, 19′)

Partizan Belgrad – DAC Dunajská Streda 1:0 (Lazar Marković 19′)

KF Prisztina – Connah’s Quay Nomads 4:1 (Leotrim Bekteshi 41′, Oto John 53′, 90’+4, Endrit Krasniqi 79′ – Tom Moore 75′)

SS Folgore – Hibernians FC 1:3 (Eric Fedeli 5′ – Jurgen Degabriele 13′, Jake Grech 26′, 83′)

Dinamo Tbilisi – Maccabi Hajfa 1:2 (Giorgi Papawa 88′ – Omer Atzili 8′, Dean David 66′)

Riga FC – Shkëndija Tetovo 2:0 (Wesley Natã 13′, Jurij Wakułko 52′)

Teuta Durrës – Inter Club d’Escaldes 0:2 (Genis Soldevila 37′, 56′)

HB Tórshavn – Budućnost Podgorica 4:0 (Michał Przybylski 45′, 47′, Pætur Petersen 58′, Daniel Johansen 66′ (rzut karny))

Linfield FC – Borac Banja Luka 4:0 (Michael Newberry 2′, Christy Manzinga 25′, Jamie Mulgrew 75′, Jimmy Callacher 90’+2)

Valur – Bodø/Glimt 0:3 (Ulrik Saltnes 40′, Patrick Berg 51′ (rzut karny), 54′)

Szachtior Soligorsk – Fola Esch 1:2 (Igor Stasewicz 67′ – Michael Omosanya 19′, Mirza Mustafić 44′)

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *