skróty meczów

Pierwszy i ostatni stracony gol Legii, szalony mecz w Brukseli, rzuty karne w Luksemburgu (skróty)

To już ostatni w tym sezonie wpis ze skrótami, od fazy grupowej prawa są już w całości scentralizowane, więc materiały wideo będą dostępne w telewizji oraz na stronach UEFA. W tym tygodniu nieco ciekawiej niż w zeszłym, nie tylko z uwagi na rozstrzygnięcia, ale na przebieg meczów, m.in. Royal Antwerp – AZ, Trabzonspor – AEK czy Dudelange – Ararat-Armenia.

IV runda eliminacji Ligi Mistrzów – rewanże

Crvena zvezda – Young Boys Berno 1:1. Dwumecz: 3:3, awans: Crvena zvezda dzięki bramkom zdobytym na wyjeździe (Aleksa Vukanović 59′ – Ben Nabouhane 82′ (samobójcza)). Frekwencja: 47 487

Rosenborg BK – Dinamo Zagrzeb 1:1. Dwumecz: 1:3, awans: Dinamo (David Akintola 11′ – Amer Gojak 71′). Frekwencja: 18 173

polsatsport.pl – skrót meczu

AFC Ajax – APOEL 2:0. Dwumecz: 2:0, awans: Ajax (Edson Alvarez 43′, Dušan Tadić 80′). Frekwencja: 51 645

polsatsport.pl – skrót meczu

Slavia Praga – CFR Cluj 1:0. Dwumecz: 2:0, awans: Slavia (Jan Bořil 66′). Frekwencja: 18 562

polsatsport.pl – skrót meczu

FK Krasnodar – Olympiakos 1:2. Dwumecz: 1:6, awans: Olympiakos (Daniił Utkin 10′ – Youssef El Arabi 11′, 48′). Frekwencja: 34 627

Club Brugge – LASK 2:1. Dwumecz: 3:1, awans: Brugge (Hans Vanaken 70′, Emmanuel Dennis 89′ – João Klauss 74′ (rzut karny)). Frekwencja: 25 319

polsatsport.pl – skrót meczu

IV runda eliminacji Ligi Europy – rewanże

Rangers FC – Legia Warszawa 1:0. Dwumecz: 1:0, awans: Rangers (Alfredo Morelos 90’+1). Frekwencja: 45 463

sport.tvp.pl – skrót meczu

Bnei Yehuda Tel Awiw – Malmö FF 0:1. Dwumecz: 0:4, awans: Malmö (Guillermo Molins 7′). Frekwencja: 900

Molde FK – Partizan Belgrad 1:1. Dwumecz: 2:3, awans: Partizan (Leke James 72′ – Nemanja Miletić 80′). Frekwencja: 7102

Zoria Ługańsk – RCD Espanyol 2:2. Dwumecz: 3:5, awans: Espanyol (Bogdan Ledniew 54′, Nazarij Rusyn 78′ – Facundo Ferreyra 34′, Matias Vargas 62′). Frekwencja: 10 181

Apollon Limassol – PSV Eindhoven 0:4. Dwumecz: 0:7, awans: PSV (Mohammed Ihattaren 73′, Kostas Mitroglou 76′, Donyell Malen 79′, 90’+4). Frekwencja: 2004

Spartak Moskwa – SC Braga 1:2. Dwumecz: 1:3, awans: Braga (Zelimchan Bakajew 89′ – Ricardo Horta 42′, 45’+3). Frekwencja: 38 176

Royal Antwerp – AZ 1:4 po dogrywce. Dwumecz: 2:5, awans: AZ (Didier Lamkel Ze 73′ – Calvin Stengs 90′, Ferdy Druijf 96′, Teun Koopmeiners 102′ (rzut karny), Albert Guðmundsson 113′). Frekwencja: 19 170

Hapoel Beer Szewa – Feyenoord 0:3. Dwumecz: 0:6, awans: Feyenoord (Orkun Kökçü 46′, Steven Berghuis 52′, Wouter Burger 61′). Frekwencja: 9107

Trabzonspor – AEK Ateny 0:2. Dwumecz: 3:3, awans: Trabzonspor dzięki bramkom zdobytym na wyjeździe (Marko Livaja 24′, Petros Mantalos 30′ (rzut karny)). Frekwencja: 30 490

HNK Rijeka – KAA Gent 1:1. Dwumecz: 2:3, awans: Gent (Jakov Puljić 32′ – Igor Plastun 33′). Frekwencja: 7562

Eintracht Frankfurt – RC Strasbourg 3:0. Dwumecz: 3:1, awans: Eintracht (Stefan Mitrović 27′ (samobójcza), Filip Kostić 60′, Danny da Costa 66′). Frekwencja: 47 000

Wolverhampton Wanderers – Torino FC 2:1. Dwumecz: 5:3, awans: Wolverhampton (Raul Jiménez 30′, Leander Dendoncker 59′ – Andrea Belotti 58′). Frekwencja: 29 222

Vitória SC – FCSB 1:0. Dwumecz: 1:0, awans: Vitória (Edmond Tapsoba 53′ (rzut karny)). Frekwencja: 18 352

Qarabag Agdam – Linfield FC 2:1. Dwumecz: 4:4, awans: Qarabag dzięki bramkom zdobytym na wyjeździe (Jaime Romero 6′, Abdellah Zoubir 88′ – Shayne Lavery 90’+3). Frekwencja: 18 349

Riga FC – FC København 1:0. Dwumecz: 2:3, awans: København (Felipe Brisola 75′). Frekwencja: 7055

BATE Borysów – FK Astana 2:0. Dwumecz: 2:3, awans: Astana (Maksim Skawysz 6′, Jewgienij Jabłonskij 85′). Frekwencja: 10 701

PAOK – Slovan Bratysława 3:2. Dwumecz: 3:3, awans: Slovan dzięki bramkom zdobytym na wyjeździe (Dimitris Limnios 49′, Karol Świderski 50′, Dimitris Giannoulis 87′ – Jurij Miedwiediew 38′, Vernon De Marco 62′). Frekwencja: 20 776

AIK – Celtic FC 1:4. Dwumecz: 1:6, awans: Celtic (Sebastian Larsson 33′ (rzut karny) – James Forrest 17′, Michael Johnston 34′, Christopher Jullien 87′, Lewis Morgan 90’+3). Frekwencja: 28 410

F91 Dudelange – Ararat-Armenia FC 2:1. Dwumecz: 3:3, karne 5:4, awans: Dudelange (Danel Sinani 48′ (rzut karny), 71′ – Mailson Lima 24′). Frekwencja: 2874

Ferencvárosi TC – Suduva Mariampol 4:2. Dwumecz: 4:2, awans: Ferencváros (Roland Varga 36′ (rzut karny), Franck Boli 45’+1, Tokmac Nguen 66′, Nikołaj Signiewicz 90’+6 (rzut karny) – Ovidijus Verbickas 11′, Mihret Topčagić 64′). Frekwencja: 18 567

NK Maribor – Łudogorec Razgrad 2:2. Dwumecz: 2:2, awans: Łudogorec dzięki bramkom zdobytym na wyjeździe (Marcos Tavares 65′, Rudi Vancaš Požeg 72′ – Marcelinho 17′, Claudiu Keșerü 26′ (rzut karny)). Frekwencja: 9016

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *