skróty meczów

Osiem goli w Portugalii i nie tylko (skróty)

Zapraszam na skróty meczów rewanżowych II rundy eliminacji LM i LE. Tak jak przed tygodniem, jest komplet oprócz meczu Lincoln – TNS (choć ten z zeszłego tygodnia ostatecznie pojawił się, można nadrobić).

W eliminacjach LM warte uwagi trafienia padły w ścieżce niemistrzowskiej, przede wszystkim dla PAOK-u oraz Sturmu Graz. W eliminacjach LE można zobaczyć m.in. dwie asysty Jakuba Piotrowskiego dla Genku, gole dla Lillestrøm, Atromitosu, Aberdeen, Újpestu czy Zrinjskiego, no i oczywiście 4:4 Rio Ave z Jagiellonią, z trafieniem Martina Pospíšila na czele. Warto też docenić choćby ostatnią bramkę Trenčína z Górnikiem.

II runda eliminacji LM – rewanże

Spartak Trnawa – Legia Warszawa 0:1. Dwumecz: 2:1, awans: Spartak (Iñaki Astiz 63′). Frekwencja: 17 204

skrót meczu – sport.tvp.pl 

Sheriff Tyraspol – Shkëndija Tetowo 0:0. Dwumecz: 0:1, awans: Shkëndija. Frekwencja: 6319

Hapoel Beer Szewa – Dinamo Zagrzeb 2:2. Dwumecz: 2:7, awans: Dinamo (John Ogu 14′, Petar Stojanović 34′ (samobójcza) – Mario Budimir 49′, Izet Hajrović 54′). Frekwencja: 10 181

HJK – BATE Borysów 1:2. Dwumecz: 1:2, awans: BATE (Moshtagh Yaghoubi 28′ – Rafinha 20′ (samobójcza), Igor Stasewicz 24′). Frekwencja: 10 210

Qarabağ Ağdam – FK Kukësi 3:0. Dwumecz: 3:0, awans: Qarabağ (Dani Quintana 24′ (rzut karny), 57′ (rzut karny), Dzon Delarge 89′). Frekwencja: 25 030

FC Midtjylland – FK Astana 0:0. Dwumecz: 1:2, awans: Astana. Frekwencja: 8731

Malmö FF – CFR Cluj 1:1. Dwumecz: 2:1, awans: Malmö (Arnór Ingvi Traustason 55′ – Damjan Đoković 36′). Frekwencja: 18 153

Sūduva Mariampol – Crvena zvezda 0:2. Dwumecz: 0:5, awans: Crvena zvezda (Ben Nabouhane 8′, Nemanja Radonjić 38′). Frekwencja: 4020

MOL Vidi – Łudogorec Razgrad 1:0. Dwumecz: 1:0, awans: Vidi (Anel Hadžić 45′). Frekwencja: 2878

Rosenborg BK – Celtic FC 0:0. Dwumecz: 1:3, awans: Celtic. Frekwencja: 14 263

FC Basel – PAOK 0:3. Dwumecz: 1:5, awans: PAOK (Fernando Varela 7′, Aleksandar Prijović 52′, Omar El Kaddouri 60′). Frekwencja: 14 328

Sturm Graz – AFC Ajax 1:3. Dwumecz: 1:5, awans: Ajax (Andre Onana 89′ (samobójcza) – Klaas-Jan Huntelaar 39′, 77′, Dušan Tadić 48′). Frekwencja: 15 172

II runda eliminacji LE – rewanże

AS Trenčín – Górnik Zabrze 4:1. Dwumecz: 5:1, awans: Trenčín (Igor Angulo 10′ (samobójcza), Hamza Čataković 20′, 90′, Philip Azango 59′ – Daniel Smuga 60′). Frekwencja: 1897

Lech Poznań – Szachtior Soligorsk 3:1 po dogrywce. Dwumecz: 4:2, awans: Lech (Christian Gytkjær 15′, 94′, 118′ – Denis Łaptiew 79′). Frekwencja: 16 507

Rio Ave – Jagiellonia Białystok 4:4. Dwumecz: 4:5, awans: Jagiellonia (Galeno 27′, 45’+2, Gelson 63′, Damien Furtado 84′ – Cillian Sheridan 6′, Taras Romanczuk 56′, 79′, Martin Pospíšil 71′). Frekwencja: 5930

Pjunik Erywań – Toboł Kostanaj 1:0. Dwumecz: 2:2, awans: Pjunik dzięki bramce zdobytej na wyjeździe (Mohamed Konate 82′). Frekwencja: 8000

Fola Esch – KRC Genk 1:4. Dwumecz: 1:9, awans: Genk (Stefano Bensi 61′ – Edon Zhegrova 13′, 63′, Brian Heynen 16′, Zinho Gano 59′). Frekwencja: 1550

KF Laçi – Molde FK 0:2. Dwumecz: 0:5, awans: Molde (Fredrik Aursnes 41′ (rzut karny), Petter Strand 45’+1). Frekwencja: 420

AEK Larnaka – Dundalk FC 4:0. Dwumecz: 4:0, awans: AEK (Ivan Tričkovski 13′, 38′, Tete 21′, Joan Tomàs 87′). Frekwencja: 3991

Sławia Sofia – Hajduk Split 2:3. Dwumecz: 2:4, awans: Hajduk (Galin Iwanow 45′ (rzut karny), Georgi Jomow 70′ – Stanko Jurić 25′, Mijo Caktaš 55′ (rzut karny), 87′). Frekwencja: 2100

Dinamo Mińsk – DAC Dunajská Streda 4:1. Dwumecz: 7:2, awans: Dinamo (Uroš Nikolić 19′, 58′, Władimir Chwaszczinskij 47′, Filipp Iwanow 51′ (rzut karny) – Krisztopher Vida 73′). Frekwencja: 9450

FK Trakai – Partizan Belgrad 1:1. Dwumecz: 1:2, awans: Partizan (Jewgienij Osipow 9′ – Nemanja Miletić 45’+3). Frekwencja: 1980

Lillestrøm – LASK 1:2. Dwumecz: 1:6, awans: LASK (Thomas Olsen 79′ – Thomas Goiginger 35′, Samuel Tetteh 65′). Frekwencja: 1975

BK Häcken – RB Leipzig 1:1. Dwumecz: 1:5, awans: Leipzig (Daleho Irandust 85′ – Massimo Bruno 47′). Frekwencja: 2968

FK Mariupol – Djurgården 2:1 po dogrywce. Dwumecz: 3:2, awans: Mariupol (Ołeksandr Pichalonok 63′, Rusłan Fomin 97′ (rzut karny) – Aliou Badji 77′). Frekwencja: 5077

Apollon Limassol – Željezničar Sarajewo 3:1. Dwumecz: 5:2, awans: Apollon (Fotis Papoulis 2′, 57′ (rzut karny), 90′ – Asim Zec 43′). Frekwencja: 3400

Progrès Niederkorn – Honvéd Budapeszt 2:0. Dwumecz: 2:1, awans: Progrès (Mayron De Almeida 21′, Yann Marques 84′). Frekwencja: 1852

Sparta Praga – Spartak Subotica 2:1. Dwumecz: 2:3, awans: Spartak (Josef Šural 28′, Srdjan Plavšić 66′ – Bojan Čečarić 75′ (rzut karny). Frekwencja: 12 068

Admira Wacker Mödling – CSKA Sofia 1:3. Dwumecz: 1:6, awans: CSKA (Sinan Bakış 55′ – Maurides 14′, 53′, Jorge Intima 80′). Frekwencja: 2400

AIK – FC Nordsjælland 0:1. Dwumecz: 0:2, awans: Nordsjælland (Andreas Olsen 29′). Frekwencja: 10 946

FC Vaduz – Žalgiris Wilno 1:1. Dwumecz: 1:2, awans: Žalgiris (Jodel Dossou 34′ – Tomas Šimković 66′). Frekwencja: 853

Atromitos – Dinamo Brześć 1:1. Dwumecz: 4:5, awans: Dinamo (George Manoussos 80′ – Paweł Niechajczik 90’+5). Frekwencja: 2420

Slovan Bratysława – Balzan FC 3:1. Dwumecz: 4:3, awans: Slovan (Aleksandar Čavrić 7′, Andraž Šporar 70′, 71′ – Cadu 77′). Frekwencja: 4176

Asteras Tripolis – Hibernian FC 1:1. Dwumecz: 3:4, awans: Hibernian (Kosmas Tsilianidis 56′ – John McGinn 44′). Frekwencja: 3870

Vitesse Arnhem – FC Viitorul 3:1. Dwumecz: 5:3, awans: Vitesse (Tim Matavž 23′, Bryan Linssen 48′, Roy Beerens 77′ – Denis Drăguş 50′). Frekwencja: 9876

Beşiktaş JK – B36 Tórshavn 6:0. Dwumecz: 8:0, awans: Beşiktaş (Cyle Larin 31′, 61′, 79′, Caner Erkin 43′, Oğuzhan Özyakup 74′, Vágner Love 90’+2 (rzut karny)). Frekwencja: 23 929

FC København – Stjarnan 5:0. Dwumecz: 7:0, awans: København (Viktor Fischer 4′, Carl Holse 24′, Kenan Kodro 39′, 47′, 74′). Frekwencja: 8726

NK Maribor – Czichura Saczchere 2:0. Dwumecz: 2:0, awans: Maribor (Luka Zahović 70′, Marcos Tavares 90’+6). Frekwencja: 7166

FK Sarajewo – Atalanta BC 0:8. Dwumecz: 2:10, awans: Atalanta (José Luis Palomino 4′, Alejandro Gómez 15′, 28′, Andrea Masiello 18′, Mersudin Ahmetović 39′ (samobójcza), Musa Barrow 51′, 70′, 87′). Frekwencja: 23 820

NK Domžale – FK Ufa 1:1. Dwumecz: 1:1, awans: Ufa dzięki bramce zdobytej na wyjeździe (Lovro Bizjak 50′ – Bojan Jokić 87′). Frekwencja: 2500

FCSB – Rudar Velenje 4:0. Dwumecz: 6:0, awans: FCSB (Florin Tănase 22′ (rzut karny), Olimpiu Morutan 49′, Florinel Coman 68′, Daniel Benzar 90’+3). Frekwencja: 7030

Sarpsborg 08 – FC Sankt Gallen 1:0. Dwumecz: 2:2, awans: Sarpsborg dzięki bramce zdobytej na wyjeździe (Patrick Mortensen 31′). Frekwencja: 5460

Girondins Bordeaux – FK Ventspils 2:1. Dwumecz: 3:1, awans: Bordeaux (Francois Kamano 9′, Jules Kounde 48′ – Adeleke Akinyemi 66′). Frekwencja: 15 863

Rangers FC – NK Osijek 1:1. Dwumecz: 2:1, awans: Rangers (Nikola Katić 53′ – Connor Goldson 89′ (samobójcza)). Frekwencja: 48 202

Burnley FC – Aberdeen FC 3:1 po dogrywce. Dwumecz: 4:2, awans: Burnley (Chris Wood 6′, Jack Cork 102′, Ashley Barnes 114′ (rzut karny) – Lewis Ferguson 27′). Frekwencja: 17 404

AZ – Kajrat Ałmaty 2:1. Dwumecz: 2:3, awans: Kajrat (Guus Til 41′, Teun Koopmeiners 90’+4 (rzut karny) – Bauyrżan Isłamchan 28′ (rzut karny)). Frekwencja: 9437

Újpest FC – Sevilla FC 1:3. Dwumecz: 1:7, awans: Sevilla (Donát Zsótér 77′ – Pablo Sarabia 36′, 50′, Luis Muriel 83′). Frekwencja: 9785

Radnički Niš – Maccabi Tel Awiw 2:2. Dwumecz: 2:4, awans: Maccabi (Aleksandar Stanisavljević 44′, 58′ – Radovan Pankov 33′ (samobójcza), Eliran Atar 38′). Frekwencja: 7588

Hafnarfjörður – Hapoel Hajfa 0:1. Dwumecz: 1:2, awans: Hapoel (Eliyahu Elbaz 68′). Frekwencja: 1136

Alaszkert Erywań – Sutjeska Niksić 0:0. Dwumecz: 1:0, awans: Alaszkert. Frekwencja: 6735

Flora Tallinn – APOEL 2:0. Dwumecz: 2:5, awans: APOEL (Gert Kams 32′, Markus Poom 37′). Frekwencja: 801

Valletta FC – Zrinjski Mostar 1:2. Dwumecz: 2:3, awans: Zrinjski (Steve Borg 56′ – Hrvoje Barišić 31′, Miloš Filipović 66′). Frekwencja: 1310

Lincoln Red Imps – The New Saints 1:1. Dwumecz: 2:3, awans: TNS (Juan Montesinos 41′ – Dean Ebbe 82′). Frekwencja: 546

brak skrótu

Víkingur Gøta – Torpedo Kutaisi 0:4. Dwumecz: 0:7, awans: Torpedo (Miloš Lačný 10′, Mamuka Kobachidze 24′, Ołeksandr Azackyj 59′, Tornike Kapanadze 81′). Frekwencja: 300

La Fiorita – Spartaks Jūrmala 0:3. Dwumecz: 0:9, awans: Spartaks (Ariagner Smith 25′, 65′, Diego Aguirre 45’+2). Frekwencja: 224

Drita Gnjilane – F91 Dudelange 1:1. Dwumecz: 2:3, awans: Dudelange (Ardian Limani 26′ – Patrick Stumpf 46′). Frekwencja: 2200

Crusaders FC – Olimpija Ljubljana 1:1. Dwumecz: 2:6, awans: Olimpija (Paul Heatley 41′ – Nik Kapun 15′). Frekwencja: 1080

Valur Reykjavík – FC Santa Coloma 3:0. Dwumecz: 3:1, awans: Valur (Sigurdur Egill Larusson 53′, Bjarni Eiríksson 63′, Andri Adolphsson 90’+4). Frekwencja: 825

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *