skróty meczów

Niespodzianki IV rundy w skrótach

Walka o fazę grupową została zakończona. W związku z tym to już ostatnie zestawienie skrótów w tym roku.

Przypomnę, że w fazie grupowej, podobnie jak teraz w IV rundzie eliminacji LM, prawa telewizyjne są już scentralizowane, więc skróty będą dostępne na stronach UEFA i nadawców telewizyjnych.

IV runda eliminacji Ligi Mistrzów – rewanże

Ferencvárosi TC – Molde FK 0:0. Dwumecz: 3:3, awans: Ferencváros dzięki bramkom zdobytym na wyjeździe

polsatsport.pl – skrót meczu

Omonia – Olympiakos Pireus 0:0. Dwumecz: 0:2, awans: Olympiakos

polsatsport.pl – skrót meczu

FC Salzburg – Maccabi Tel Awiw 3:1. Dwumecz: 5:2, awans: Salzburg (Patson Daka 16′, 68′, Dominik Szoboszlai 45’+4 (rzut karny) – Eden Karzev 30′)

FC Midtjylland – Slavia Praga 4:1. Dwumecz: 4:1, awans: Midtjylland (Sory Kaba 65′, Alexander Scholz 84′ (rzut karny), Frank Onyeka 88′, Anders Dreyer 90’+1 – Peter Olayinka 3′)

polsatsport.pl – skrót meczu

Dynamo Kijów – KAA Gent 3:0. Dwumecz: 5:1, awans: Dynamo (Witalij Bujalskij 9′, Carlos De Pena 36′ (rzut karny), Gerson Rodrigues 49′ (rzut karny))

polsatsport.pl – skrót meczu

PAOK – FK Krasnodar 1:2. Dwumecz: 2:4, awans: Krasnodar (Omar El Kaddouri 77′ – Giannis Michailidis 73′ (samobójcza), Remy Cabella 78′)

polsatsport.pl – skrót meczu

IV runda eliminacji Ligi Europy

Charleroi – Lech Poznań 1:2. Awans: Lech (Mamadou Fall 56′ – Dani Ramirez 33′, Tymoteusz Puchacz 41′)

Legia – Qarabağ 0:3. Awans: Qarabağ (Patrick Andrade 50′, Abdellah Zoubir 62′, Filip Ozobić 70′)

Slovan Liberec – APOEL 1:0. Awans: Slovan (Kamso Mara 90’+5 (rzut karny))

Malmö FF – Granada CF 1:3. Awans: Granada (Jo Inge Berget 45′ – Darwin Machis 30′, Antonio Puertas 58′, Yangel Herrera 85′)

Rosenborg BK – PSV 0:2. Awans: PSV (Eran Zahavi 22′, Cody Gakpo 61′)

Hapoel Beer Szewa – Viktoria Pilzno 1:0. Awans: Hapoel (Josué 4′ (rzut karny))

Standard Liège – Fehérvár 3:1. Awans: Standard (Nicolas Gavory 51′, Selim Amallah 77′ (rzut karny), 85′ (rzut karny) – Nemanja Nikolić 10′)

FC København – HNK Rijeka 0:1. Awans: Rijeka (Peter Ankersen 20′ (samobójcza))

FC Basel – CSKA Sofia 1:3. Awans: CSKA (Arthur Cabral 54′ (rzut karny) – Tiago Rodrigues 72′, 88′, Achmed Achmedow 90’+7)

Rangers FC – Galatasaray 2:1. Awans: Rangers (Scott Arfield 52′, James Tavernier 59′ – Marcão 87′)

AEK Ateny – VfL Wolfsburg 2:1. Awans: AEK (André Simões 64′, Karim Ansarifard 90’+4 – Admir Mehmedi 45’+1)

Tottenham Hotspur – Maccabi Hajfa 7:2. Awans: Tottenham (Harry Kane 2′, 56′ (rzut karny), 74′, Lucas Moura 21′, Giovani Lo Celso 37′, 40′, Dele Alli 90’+1 (rzut karny) – Tjaronn Chery 17′, Nikita Rukavytsya 52′ (rzut karny))

Sporting CP – LASK 1:4. Awans: LASK (Tiago Tomás 42′ – Gernot Trauner 14′, Marko Raguž 58′, Peter Michorl 65′, Andreas Gruber 69′)

Rio Ave – AC Milan 2:2, karne 8:9. Awans: Milan (Francisco Geraldes 72′, Gelson 91′ – Alexis Saelemaekers 51′, Hakan Çalhanoglu 120’+2 (rzut karny))

seria rzutów karnych

CFR Cluj – KuPS 3:1. Awans: Cluj (Mario Rondón 5′, 56′, Gabriel Debeljuh 42′ – Aniekpeno Udoh 90’+1)

Ararat-Armenia – Crvena zvezda 1:2. Awans: Crvena zvezda (Mailson Lima 72′ – Aleksandar Katai 45′, Diego Falcinelli 60′)

Dinamo Zagrzeb – Flora Tallinn 3:1. Awans: Dinamo (Mario Gavranović 11′, Arijan Ademi 26′, 87′ – Vlasiy Sinyavskiy 65′)

Sarajewo – Celtic FC 0:1. Awans: Celtic (Odsonne Édouard 70′)

Dinamo Brześć – Łudogorec Razgrad 0:2. Awans: Łudogorec (Elvis Manu 73′, Higinio Marin 79′)

Dundalk FC – KI 3:1. Awans: Dundalk (Sean Murray 33′, Daniel Cleary 48′, Daniel Kelly 79′ – Ole Erik Midtskogen 66′)

Young Boys – KF Tirana 3:0. Awans: Young Boys (Christian Fassnacht 42′, Jean-Pierre Nsame 52′, 64′)

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *