Liga Europy

Losowanie I i II rundy eliminacji LE – grupy przed losowaniem

UEFA opublikowała podział na grupy przed losowaniem I rundy eliminacji LE. Pozostały do niego dwa dni, ale już wiemy, na kogo będą mogły trafić Górnik (grupa 4) i Lech (grupa 8).

Poniżej kopia wszystkich 9 grup ze strony UEFA:

I runda eliminacji LE

Grupa 1

1 Žalgiris Wilno (LTU)
2 Molde (NOR)
3 Kalju Nõmme (EST)
4 Fola Esch (LUX)
5 Sławia Sofia (BUL)
_________________________________________
6 Glenavon (NIR)
7 Birkirkara (MLT) / KÍ Klaksvík (FRO)
8 Europa (GIB) / Prisztina (KOS)
9 Ilves Tampere (FIN)
10 Stjarnan (ISL)

Grupa 2

1 Domžale (SVN)
2 Gabala (AZE)
3 Dinamo Tbilisi (GEO)
4 Rangers (SCO)
5 Apollon Limassol (CYP)
________________________________
6 Progrès Niederkorn (LUX)
7 Široki Brijeg (BIH)
8 Shkupi (MKD)
9 Stumbras (LTU)
10 Dunajská Streda (SVK)

Grupa 3

1 Maribor (SVN)
2 Trenčín (SVK)
3 Viitorul (ROU)
4 Neftçi (AZE)
5 Toboł Kostanaj (KAZ)
__________________________________

6 Budućnost Podgorica (MNE)
7 Partizani Tirana (ALB)
8 Újpest (HUN)
9 Samtredia (GEO)
10 Racing Union (LUX)

Grupa 4

1 Górnik Zabrze (POL)
2 Vardar (MKD)
3 Dinamo Mińsk (BLR)
4 Spartak Subotica (SRB)
5 OFK Titograd (MNE)
_____________________________________________

6 Pjunik (ARM)
7 Zaria Balti (MDA)
8 Coleraine (NIR)
9 B36 Tórshavn (FRO) / St Joseph’s (GIB)
10 Derry City (IRL)

Grupa 5

1 Hafnarfjördur (ISL)
2 Nordsjælland (DEN)
3 AIK (SWE)
4 Ventspils (LVA)
5 Szachtior Soligorsk (BLR)
________________________________

6 Cliftonville (NIR)
7 Lahti (FIN)
8 Luftëtari (ALB)
9 Connah’s Quay (WAL)
10 Shamrock Rovers (IRL)

Grupa 6

1 Osijek (CRO)
2 Maccabi Tel Awiw (ISR)
3 FK Sarajewo (BIH)
4 Anorthosis Famagusta (CYP)
5 Kajrat Ałmaty (KAZ)
_________________________________________

6 Ferencváros (HUN)
7 Petrocub (MDA)
8 Laçi (ALB)
9 Engordany (AND) / Folgore (SMR)
10 Bananc (ARM)

Grupa 7

1 Partizan Belgrad (SRB)
2 Slovan Bratislava (SVK)
3 Keşla (AZE)
4 CSKA Sofia (BUL)
5 Rabotnicki (MKD)
________________________________

6 Milsami Orhei (MDA)
7 Rudar Pljevlja (MNE)
8 Riga (LVA)
9 Honvéd (HUN)
10 Balzan (MLT)

Grupa 8

1 Lech Poznań (POL)
2 Beitar Jerozolima (ISR)
3 Radnički Niš (SRB)
4 Lewski Sofia (BUL)
5 Irtysz (KAZ)
6 Željezničar (BIH)
________________________________________________

7 Chichura Saczchere (GEO)
8 Vaduz (LIE)
9 Trans Narva (EST)
10 Cefn Druids (WAL) / Trakai (LTU)
11 Gandzasar Kapan (ARM)
12 UE Sant Julià (AND) / Gzira United (MLT)

Grupa 9

1 Rudar Velenje (SVN)
2 Dundalk (IRL)
3 Hibernian (SCO)
4 Sarpsborg (NOR)
5 Häcken (SWE)
6 København (DEN)
_________________________________________

7 Levadia Tallinn (EST)
8 ÍBV (ISL)
9 KuPS Kuopio (FIN)
10 Liepāja (LVA)
11 Tre Fiori (SMR) / Bala Town (WAL)
12 NSÍ Runavík (FRO)

II runda eliminacji LE

Grupa 1

1 Birkirkara/Klaksvik lub Žalgiris
2 Burnley (ENG)
3 Atalanta (ITA)
4 AZ (NED)
5 Glenavon/Molde
__________________________________
6 Bananc/Sarajewo
7 Engordany/Folgore lub Kajrat
8 Aberdeen (SCO)
9 Vaduz/Lewski
10 Anorthosis/Laçi

Grupa 2

1 Cliftonville/Nordsjælland
2 Lahti/Hafnarfjördur
3 Milsami/Slovan Bratysława
4 FCSB (ROU)
5 Rudar Pljevlja/Partizan Belgrad
_________________________________________
6 Balzan/Keşla
7 Rudar Velenje lub Tre Fiori/Bala Town
8 Hapoel Hajfa (ISR)
9 Shamrock/AIK
10 Cefn Druids/Trakai lub Irtysz

Grupa 3

1 Ferencváros/Maccabi Tel Awiw
2 Sparta Praga (CZE)
3 Buducnost Podgorica/Trenčín
4 Admira Wacker Mödling (AUT)
5 Levadia/Dundalk
_________________________________
6 Zaria/Górnik
7 CSKA Sofia/Riga
8 Spartak Subotica/Coleraine
9 Radnicki lub Sant Julià/Gzira
10 AEK Larnaka (CYP)

Grupa 4

1 FK Ufa (RUS)
2 Rio Ave (POR)
3 København/KuPS
4 Pjunik/Vardar
5 RB Leipzig (GER)
_______________________________
6 Stjarnan/Kalju
7 Samtredia/Toboł
8 Jagiellonia Białystok (POL)
9 Široki Brijeg/Domžale
10 Liepaja/Häcken

Grupa 5

1 Petrocub/Osijek
2 Derry/Dinamo Mińsk
3 Progres/Qabala
4 Beşiktaş (TUR)
5 LASK (AUT)
___________________________________
6 Honvéd/Rabotnicki
7 B36/St Joseph/s lub OFK Titograd
8 Dunajská Streda/Dinamo Tbilisi
9 Rangers/Shkupi
10 Lillestrøm (NOR)

Grupa 6

1 Atromitos (GRE)
2 Sankt Gallen (SUI)
3 Vitesse Arnhem (NED)
4 Sevilla FC (ESP)
5 Strumbras/Apollon
6 Girondins Bordeaux (FRA)
_____________________________
7 Dinamo Brześć (BLR)
8 ÍBV/Sarpsborg
9 Racing Union/Viitorul
10 Ventspils/Luftëtari
11 Željezničar/Trans
12 Neftçi/Újpest

Grupa 7

1 FK Mariupol (UKR)
2 Genk (BEL)
3 Partizani Tirana/Maribor
4 Hajduk Split (CRO)
5 Asteras Tripolis (GRE)
6 Lech/Gandzasar
_______________________________________
7 Djurgården (SWE)
8 Fola Esch lub Europa/Prisztina
9 Czichura/Beitar
10 Connah’s Quay/Szachtior Soligorsk
11 Hibernian/Runavík
12 Ilves/Sławia

Losowanie I rundy eliminacji LE odbędzie się 20 czerwca o godzinie 13:00. Na ten dzień przewidziane jest również losowanie II rundy eliminacji tych rozgrywek w ścieżce ligowej (losowanie ścieżki mistrzowskiej 19 czerwca). Wtedy do losowań dołączy również Jagiellonia.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *