Liga Europy

Legia nie trafi na Cork w razie odpadnięcia ze Spartakiem (grupy przed losowaniem)

Około godziny 13:00 UEFA podała podział na grupy przed losowaniem III rundy eliminacji Ligi Europy w ścieżce mistrzowskiej. Każdemu dwumeczowi przydzielono numer, za pomocą których odbędzie się losowanie. Para Legia/Spartak znalazła się w grupie 1.

III runda eliminacji LE (mistrzowska)

Grupa 1

przegrany dwumeczu nr 1: Łudogorec Razgrad (BUL)/MOL Vidi (HUN)
przegrany dwumeczu nr 2: CFR Cluj (ROU)/Malmö FF (SWE)
przegrany dwumeczu nr 3: BATE Borysów (BLR)/HJK (FIN)
przegrany dwumeczu nr 4: Shkëndija Tetowo (MKD)/Sheriff Tyraspol (MDA)
przegrany dwumeczu nr 5: Legia Warszawa (POL)/Spartak Trnawa (SVK)
______________________________________________________________________________
zwycięzca dwumeczu nr 1: Zrinjski Mostar (BIH)/Valletta (MLT)
zwycięzca dwumeczu nr 2: FC Santa Coloma (AND)/Valur Reykjavík (ISL)
zwycięzca dwumeczu nr 3: Sutjeska Niksić (MNE)/Alaszkert Erywań (ARM)
zwycięzca dwumeczu nr 4: F91 Dudelange (LUX)/Drita Gnjilane (KOS)
zwycięzca dwumeczu nr 5: Olimpija Ljubljana (SVN)/Crusaders FC (NIR)

Group 2

przegrany dwumeczu nr 6: FK Astana (KAZ)/FC Midtjylland (DEN)
przegrany dwumeczu nr 7: FK Kukësi (ALB)/Qarabağ Ağdam (AZE)
przegrany dwumeczu nr 8: Dinamo Zagrzeb (CRO)/Hapoel Beer Szewa (ISR)
przegrany dwumeczu nr 9: Crvena zvezda (SRB)/Sūduva Mariampol (LTU)
przegrany dwumeczu nr 10: Celtic FC (SCO)/Rosenborg BK (NOR)
____________________________________________________________________________
zwycięzca dwumeczu nr 6: The New Saints (WAL)/Lincoln Red Imps (GIB)
zwycięzca dwumeczu nr 7: Torpedo Kutaisi (GEO)/Vikingur (FRO)
zwycięzca dwumeczu nr 8: Spartaks Jūrmala (LVA)/La Fiorita (SMR)
zwycięzca dwumeczu nr 9: APOEL (CYP)/Flora Tallinn (EST)
Cork City (IRL)

III runda eliminacji LM

Do III rundy eliminacji LM grup nie podano i może ich w ogóle nie być, bo w ścieżce mistrzowskiej będzie sześć dwumeczów, a w niemistrzowskiej – cztery. Oto rozstawienie:

Ścieżka mistrzowska

FC Salzburg (AUT)
zwycięzca dwumeczu nr 1: Łudogorec Razgrad (BUL)/MOL Vidi (HUN)
zwycięzca dwumeczu nr 2: Celtic FC (SCO)/Rosenborg BK (NOR)
zwycięzca dwumeczu nr 3: Legia Warszawa (POL)/Spartak Trnawa (SVK)
zwycięzca dwumeczu nr 4: FK Astana (KAZ)/FC Midtjylland (DEN)
zwycięzca dwumeczu nr 5: FK Kukësi (ALB)/Qarabağ Ağdam (AZE)
______________________________________________________________________________
zwycięzca dwumeczu nr 6: BATE Borysów (BLR)/HJK (FIN)
zwycięzca dwumeczu nr 7: Dinamo Zagrzeb (CRO)/Hapoel Beer Szewa (ISR)
zwycięzca dwumeczu nr 8: Shkëndija Tetowo (MKD)/Sheriff Tyraspol (MDA)
zwycięzca dwumeczu nr 9: CFR Cluj (ROU)/Malmö FF (SWE)
zwycięzca dwumeczu nr 10: Crvena zvezda (SRB)/Sūduva Mariampol (LTU)
AEK Ateny (GRE)

Ścieżka niemistrzowska

Benfica (POR)
zwycięzca meczu numer 1: PAOK (GRE)/Basel (SUI)
Dynamo Kijów (UKR)
zwycięzca meczu numer 2: Ajax (NED)/Sturm Graz (AUT)
_________________________________________________________
Fenerbahçe (TUR)
Spartak Moskwa (RUS)
Standard Liège (BEL)
Slavia Praga (CZE)

III runda eliminacji LE (niemistrzowska)

Grupa 1

1 Ajax (NED)/Sturm Graz (AUT)
2 Maccabi Tel Awiw (ISR)/Radnicki Niš (SRB)
3 HNK Rijeka (CRO)
4 Aberdeen (SCO)/Burnley (ENG)
5 Zenit (RUS)
________________________________________________
6 Toboł Kostanaj (KAZ)/Pjunik Erywań (ARM)
7 DAC Dunajská Streda (SVK)/Dinamo Mińsk (BLR)
8 St. Gallen (SUI)/Sarpsborg 08 (NOR)
9 Dundalk (IRL)/AEK Larnaka(CYP)
10 İstanbul Başakşehir (TUR)

Grupa 2

1 Genk (BEL)/Fola Esch (LUX)
2 Braga (POR)
3 PAOK (GRE)/Basel(SUI)
4 Partizan (SRB)/Trakai (LTU)
5 Atalanta (ITA)/Sarajewo (BIH)
_________________________________________________
6 Zoria Ługańsk (UKR)
7 Hapoel Hajfa (ISR)/FH Hafnarfjördur (ISL)
8 Viitorul (ROU)/Vitesse (NED)
9 Szachtior Soligorsk (BLR)/Lech Poznań (POL)
10 Nordsjælland (DEN)/AIK (SWE)

Grupa 3

1 Sevilla (ESP)/Újpest (HUN)
2 Molde (NOR)/Laçi (ALB)
3 Kajrat Ałmaty (KAZ)/AZ Alkmaar (NED)
4 Rapid Wiedeń (AUT)
5 Rudar Velenje (SVN)/FCSB (ROU)
______________________________________________
6 Hibernian (SCO)/Asteras Tripolis (GRE)
7 Hajduk Split (CRO)/Sławia Sofia (BUL)
8 Sigma Ołomuniec (CZE)
9 Žalgiris Wilno (LTU)/Vaduz (LIE)
10 Balzan (MLT)/Slovan Bratysława (SVK)

Grupa 4

1 Olympiakos (GRE)
2 Ventspils (LVA)/Bordeaux (FRA)
3 Czichura Saczchere (GEO)/Maribor (SVN)
4 Feyenoord (NED)
5 Stjarnan (ISL)/København (DEN)
____________________________________________________
6 Djurgården (SWE)/Mariupol (UKR)
7 CSKA Sofia (BUL)/Admira Wacker Mödling (AUT)
8 Osijek (CRO)/Rangers (SCO)
9 Luzern (SUI)
10 Górnik Zabrze (POL)/Trenčín (SVK)

Grupa 5

1 B36 Tórshavn (FRO)/Besiktas (TUR)
2 Spartak Subotica (SRB)/Sparta Praga (CZE)
3 Ufa (RUS)/Domžale (SVN)
4 RB Leipzig (GER)/Häcken (SWE)
5 Gent (BEL)
6 Željeznicar (BIH)/Apollon Limassol (CYP)
__________________________________________________________
7 Jagiellonia Białystok (POL)/Rio Ave (POR)
8 LASK (AUT)/Lillestrøm (NOR)
9 Dinamo Brześć (BLR)/Atromitos (GRE)
10 Brøndby (DEN)
11 CS U Craiova (ROU)
12 Honvéd (HUN)/Progrès Niederkorn (LUX)

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *