Liga Europy

Legia i Cracovia znają potencjalnych rywali (grupy przed losowaniem I rundy el. LE)

Na dzień przed losowaniem pojawiły się również grupy w I rundzie eliminacji Ligi Europy. Następne grupy (przed I i II rundą el. LM i LE) pojawią się najwcześniej po jutrzejszych losowaniach.

Legia (grupa 2) trafi na Florę Tallinn, Torpedo Kutaisi, zwycięzcę pary Sant Julia/Europa FC, OFK Titograd lub Gzira United. Potencjalnymi rywalami Cracovii (grupa 7) są Teuta Durres, zwycięzca dwumeczu La Fiorita/Engordany, Siroki Brijeg, DAC Dunajska Streda i Żalgiris Kowno.

Grupa 1

FC Vaduz (LIE)
Kilmarnock (SCO)
Brann Bergen (NOR)
FK Witebsk (BLR)
Malmö FF (SWE)
___________________________________
Shamrock Rovers (IRL)
Ballymena (NIR)/NSÍ (FRO)
Connah’s Quay Nomads (WAL)
KuPS Kuopio (FIN)
Breidablik (ISL)

Grupa 2

Hajduk Split (CRO)
Legia Warszawa (POL)
Radnicki Niš (SRB)
CSKA Sofia (BUL)
Ordabasy Szymkent (KAZ)
___________________________________
Flora Tallinn (EST)
Torpedo Kutaisi (GEO)
Sant Julià (AND)/Europa (GIB)
OFK Titograd (MNE)
Gżira United (MLT)

Grupa 3

Toboł Kostanaj (KAZ)
FK Kukësi (ALB)
FCSB (ROU)
Čukarički (SRB)
Maccabi Hajfa (ISR)
________________________
Milsami Orhei (MDA)
Mura Murska Sobota (SVN)
Debrecen (HUN)
Bananc Erywań (ARM)
Jeunesse Esch (LUX)

Grupa 4

Rangers FC (SCO)
Brøndby IF (DEN)
Cork City FC (IRL)
Molde FK (NOR)
Crusaders FC (NIR)
__________________________________________________________________
Progrès Niederkorn (LUX)/Cardiff Metropolitan University (WAL)
B36 (FRO)
Inter Turku (FIN)
KR (ISL)
KF Prisztina (KOS)/St Joseph’s (GIB)

Grupa 5

Fehérvár (HUN)
Zrinjski Mostar (BIH)
Szachtior Soligorsk (BLR)
Neftçi Baku (AZE)
Lewski Sofia (BUL)
_____________________________
Hibernians Paola (MLT)
Ružomberok (SVK)
Akademija Pandev (MKD)
Speranta Nisporeni (MDA)
FK Zeta (MNE)

Grupa 6

Spartak Trnawa (SVK)
Žalgiris Wilno (LTU)
Fola Esch (LUX)
Alaszkert (ARM)
Olimpija Ljubljana (SVN)
_______________________________
Czichura Saczchere (GEO)
Rīgas FS (LVA)
Honvéd (HUN)
Makedonija Skopje (MKD)
Radnik Bijeljina (BIH)

Grupa 7

Apollon Limassol (CYP)
Kajrat Ałmaty (KAZ)
FK Ventspils (LVA)
Cracovia (POL)
Dinamo Tbilisi (GEO)
___________________________________
Teuta Durres (ALB)
La Fiorita (SMR)/Engordany (AND)
Široki Brijeg (BIH)
DAC 1904 Dunajská Streda (SVK)
Žalgiris Kowno (LTU)

Grupa 8

FK Haugesund (NOR)
Aberdeen FC (SCO)
Stjarnan (ISL)
IFK Norrköping (SWE)
Dinamo Mińsk (BLR)
FK Riteriai (LTU)
_____________________________________
FK Liepāja (LVA)
Levadia Tallinn (EST)
Barry Town (WAL)/Cliftonville (NIR)
Saint Patrick’s Athletic (IRL)
RoPS Rovaniemi (FIN)
KÍ (FRO)/Tre Fiori (SMR)

Grupa 9

Hapoel Beer Szewa (ISR)
AEK Larnaka (CYP)
NK Domžale (SVN)
Pjunik Erywań (ARM)
Sabail (AZE)
Budućnost Podgorica (MNE)
_______________________________
CS U Craiova 1948 (ROU)
Balzan (MLT)
Laçi (ALB)
Shkupi (MKD)
Petrocub-Hincesti (MDA)
Trans Narva (EST)

Losowanie tej rundy odbędzie się 18 czerwca o 15:30.

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *