skróty meczów

Kontrowersje w Norwegii i Albanii, kanonada na Wyspach Owczych (skróty)

Za nami rewanże w I rundzie eliminacji LM i LE, więc łącznie 63 mecze. Udało się zebrać 60 skrótów, w tym dwa wybrakowane. Miłego oglądania.

I runda eliminacji LM – rewanże

Legia Warszawa – Cork City 3:0. Dwumecz: 4:0, awans: Legia (José Kanté 27′, Miroslav Radović 73′ (rzut karny), Carlos López 89′). Frekwencja: 12 573



skrót meczu – sport.tvp.pl

Valletta FC – FK Kukësi 1:1. Dwumecz: 1:1, awans: Kukësi dzięki bramce zdobytej na wyjeździe (Malano Santiago 67′ – Irakli Dzaria 84′). Frekwencja: 1307

HJK – Víkingur Gøta 3:1. Dwumecz: 5:2, awans: HJK (Klauss 1′, Evans Mensah 10′, Moshtagh Yaghoubi 19′ – Gunnar Vatnhamar 21′). Frekwencja: 5125

Hapoel Beer Szewa – Flora Tallinn 3:1. Dwumecz: 7:2, awans: Hapoel (Hen Ezra 15′, Hanan Maman 27′, Maor Melikson 48′ – Rauno Alliku 86′). Frekwencja: 11 850

Malmö FF – Drita Gnjilane 2:0. Dwumecz: 5:0, awans: Malmö (Carlos Strandberg 55′, Eric Larsson 60′). Frekwencja: 10 623

APOEL – Sūduva Mariampol 1:0. Dwumecz: 2:3, awans: Sūduva (Mickaël Poté 20′). Frekwencja: 12 149

The New Saints – Shkëndija Tetowo 4:0. Dwumecz: 4:5, awans: Shkëndija (Dean Ebbe 15′, Daniel Redmond 30′, Benjamin Cabango 35′, Kurtis Byrne 90’+6). Frekwencja: 756

MOL Vidi – F91 Dudelange 2:1. Dwumecz: 3:2, awans: Vidi (Danko Lazović 18′, Marko Šćepović 58′ – Clément Couturier 54′). Frekwencja: 2514

Crvena zvezda – Spartaks Jūrmala 2:0. Dwumecz: 2:0, awans: Crvena zvezda (El Fardou Ben Nabouhane 78′, Nenad Krstičić 81′). Frekwencja: 23 868

Crusaders FC – Łudogorec Razgrad 0:2. Dwumecz: 0:9, awans: Łudogorec (Rodney Brown 11′ (samobójcza), Jakub Świerczok 65′). Frekwencja: 1116

Zrinjski Mostar – Spartak Trnawa 1:1. Dwumecz: 1:2, awans: Spartak (Ognjen Todorović 58′ – Boris Godál 15′). Frekwencja: 5100

Qarabağ Ağdam – Olimpija Ljubljana 0:0. Dwumecz: 1:0, awans: Qarabağ. Frekwencja: 21 520

Sheriff Tyraspol – Torpedo Kutaisi 3:0. Dwumecz: 4:2, awans: Sheriff (Ziguy Badibanga 9′, Jô Santos 40′, 55′). Frekwencja: 5740

Rosenborg BK – Valur Reykjavík 3:1. Dwumecz: 3:2, awans: Rosenborg (Nicklas Bendtner 55′ (rzut karny), 90’+4 (rzut karny), Anders Trondsen 72′ – Kristinn Freyr Sigurdsson 85′ (rzut karny)). Frekwencja: 10 604

Sutjeska Niksić – FK Astana 0:2. Dwumecz: 0:3, awans: Astana (Djordje Despotović 38′,  Sierikżan Mużykow 65′). Frekwencja: 3200

Celtic FC – Alaszkert Erywań 3:0. Dwumecz: 6:0, awans: Celtic (Moussa Dembélé 8′, 19′ (rzut karny), James Forrest 35′). Frekwencja: 59 047

I runda eliminacji LE – rewanże

Gandzasar Kapan – Lech Poznań 2:1. Dwumecz: 2:3, awans: Lech (Lubambo Musonda 50′, Gegham Harutjunjan 67′ – Łukasz Trałka 90’+5). Frekwencja: 1645

Zaria Bălți – Górnik Zabrze 1:1. Dwumecz: 1:2, awans: Górnik (Guilherme 7′ – Daniel Smuga 85′). Frekwencja: 1300

Lewski Sofia – FC Vaduz 3:2. Dwumecz: 3:3, awans: Vaduz dzięki bramkom zdobytym na wyjeździe (Sergiu Buş 35′, Aymen Belaid 53′, Jerson Cabral 85′ – Mohamed Coulibaly 25′, Igor Tadić 55′). Frekwencja: 6100

FK Shkupi – Rangers FC 0:0. Dwumecz: 0:2, awans: Rangers. Frekwencja: 4750

Honvéd Budapeszt – Rabotnički Skopje 4:0. Dwumecz: 5:2, awans: Honvéd (Filip Holender 6′, 16′, Danilo 63′ (rzut karny), 84′). Frekwencja: 0 (mecz bez publiczności)

Željezničar Sarajewo – Trans Narva 3:1. Dwumecz: 5:1, awans: Željezničar (Dženan Zajmović 25′, Sulejman Krpić 29′, 82′ – Viktor Plotnikov 5′). Frekwencja: 7603

Kajrat Ałmaty – UE Engordany 7:1. Dwumecz: 10:1, awans: Kajrat (Márton Eppel 4′, 11′, 44′, 75′, Aderinsola Eseola 42′, Bauyrżan Isłamchan 53′, Jan Worogowskij 87′ – Morgan Lafont 72′). Frekwencja: 10 500

Toboł Kostanaj – FC Samtredia 2:0. Dwumecz: 3:0, awans: Toboł (Bauryżan Turysbek 15′, Asłan Darabajew 83′). Frekwencja: 8012

Irtysz Pawłodar – FK Trakai 0:1. Dwumecz 0:1, awans: Trakai (Svajūnas Čyžas 19′). Frekwencja: 6250

KF Laçi – Anorthosis Famagusta 1:0. Dwumecz: 2:2, awans: Laçi dzięki bramce zdobytej na wyjeździe (Myrto Uzuni 88′). Frekwencja: 1950

Dinamo Mińsk – Derry City 1:2. Dwumecz: 3:2, awans: Dinamo (Aleksandr Sacziwko 28′ – Ally Roy 7′, Ronan Hale 75′). Frekwencja: 13 750

FC Viitorul – Racing Union Luxembourg 0:0. Dwumecz: 2:0, awans: Viitorul. Frekwencja: 2130

Gżira United – Radnički Niš 0:1. Dwumecz: 0:5, awans: Radnički (Radovan Pankov 7′). Frekwencja: 509

Molde FK – Glenavon FC 5:1. Dwumecz: 6:3, awans: Molde (Etzaz Hussain 28′ (rzut karny), Eirik Hestad 34′, 59, 90′, Babacar Sarr 90’+4 – Vegard Forren 62′ (samobójcza)). Frekwencja: 5150

brak skrótu

Sławia Sofia – Ilves Tampere 2:1. Dwumecz: 3:1, awans: Sławia (Galin Iwanow 36′, 56′ – Marius Noubissi 55′). Frekwencja: 3400

Kalju Nomme – Stjarnan 1:0. Dwumecz: 1:3, awans: Stjarnan (Alex Matthias Tamm 88′). Frekwencja: 1455

Slovan Bratysława – Milsami Orhei 5:0. Dwumecz: 9:2, awans: Slovan (Andraž Šporar 15′, 25′, Moha Rharsalla 33′, 77′, Boris Cmiljanić 52′). Frekwencja: 3175

Riga FC – CSKA Sofia 1:0. Dwumecz: 1:1, rzuty karne: 3:5, awans: CSKA (Antonijs Černomordijs 44′). Frekwencja: 3100

BK Häcken – FK Liepaja 1:2. Dwumecz: 4:2, awans: Häcken (Nasiru Mohammed 42′ – Sady Gueye 11′, Ģirts Karlsons 86′). Frekwencja: 1713

Sarpsborg 08 – ÍBV Vestmannaeyjar 2:0. Dwumecz: 6:0, awans: Sarpsborg (Mikkel Agger 13′, 82′). Frekwencja: 3552

brak skrótu

Keşla Baku – Balzan FC 2:1. Dwumecz: 3:5, awans: Balzan (Cesar Meza Colli 11′ (rzut karny), Slavik Alkhasov 90’+1 – Andrija Majdevac 90’+6). Frekwencja: 2215

Maccabi Tel Awiw – Ferencváros 1:0. Dwumecz: 2:1, awans: Maccabi (Eliran Atar 45’+1). Frekwencja: 8256

Szachtior Soligorsk – Connah’s Quay Nomads 2:0. Dwumecz: 5:1, awans: Szachtior (Elis Bakaj 24′ (rzut karny), Maksim Bordaczow 82′). Frekwencja: 2700

AIK – Shamrock Rovers 1:1 po dogrywce. Dwumecz: 2:1, awans: AIK (Nicolás Stefanelli 94′ – Daniel Carr 19′). Frekwencja: 8115

Vardar Skopje – Pjunik Erywań 0:2. Dwumecz: 0:3, awans: Pjunik (Bacar Balde 85′, 89′). Frekwencja: 5823

Apollon Limassol – Stumbras Kowno 2:0. Dwumecz: 2:1, awans: Apollon (Héctor Yuste 7′, 62′). Frekwencja: 2556

Dinamo Tbilisi – DAC Dunajská Streda 1:2. Dwumecz: 2:3, awans: Dunajská Streda (Budu Ziwziwadze 41′ – Vakoun Issouf Bayo 86′, 90’+4). Frekwencja: 6111

KF Prisztina – Fola Esch 0:0. Dwumecz: 0:0, rzuty karne: 4:5, awans: Fola. Frekwencja: 2300

Žalgiris Wilno – KÍ Klaksvík 1:1. Dwumecz: 3:2, awans: Žalgiris (Liviu Antal 6′ – Ronni Møller-Iversen 66′). Frekwencja: 2500

FC Nordsjælland – Cliftonville FC 2:1. Dwumecz: 3:1, awans: Nordsjælland (Godsway Donyoh 58′, Jamie Harney 83′ (samobójcza) – Joe Gormley 6′ (rzut karny)). Frekwencja: 1592

Progrès Niederkorn – Qabala 0:1. Dwumecz: 2:1, awans: Progrès (Steven Joseph-Monrose 28′). Frekwencja: 1842

Beitar Jerozolima – Czichura Saczchere 1:2. Dwumecz: 1:2, awans: Czichura (Idan Vered 62′ – Lewan Kakubawa 73′, Giorgi Gabedawa 83′ (rzut karny)). Frekwencja: 1300

FC København – KuPS Kuopio 1:1. Dwumecz: 2:1, awans: København (Denis Vavro 81′ (rzut karny) – Rasmus Karjalainen 75′). Frekwencja: 7145

Luftëtari Gjirokastra – FK Ventspils 3:3. Dwumecz: 3:8, awans: Ventspils (Vasil Shkurtaj 44′ (rzut karny), Maldin Ymeraj 55′, Vladan Milosavljev 61′ – Adeleke Akinyemi 45’+4, 45’+8, Abdullahi Alfa 90’+3). Frekwencja: 270

na razie tylko gol na 3:3 – podejrzany, tak jak cały dwumecz…

FK Sarajewo – Bananc Erywań 3:0. Dwumecz: 5:1, awans: Sarajewo (Nihad Mujakić 43′, Mersudin Ahmetović 38′, Ševkija Resić 72′). Frekwencja: 8125

NK Maribor – Partizani Tirana 2:0. Dwumecz: 3:0, awans: Maribor (Amir Dervišević 31′, Marcos Tavares 90’+3). Frekwencja: 6876

Partizan Belgrad – Rudar Pljevlja 3:0. Dwumecz: 6:0, awans: Partizan (Danilo Pantić 11′, Ognjen Ožegović 44′, Ricardo 83′). Frekwencja: 5869

OFK Titograd – B36 Tórshavn 1:2. Dwumecz: 1:2, awans: B36 (Zoran Petrović 4′ – Benjamin Heinesen 51′, Miloš Radulović 83′ (samobójcza). Frekwencja: 2050

na razie tylko gole dla B36

AS Trenčín – Budućnost Podgorica 1:1. Dwumecz: 3:1, awans: Trenčín (Antonio Mance 70′ – Mihailo Perović 90′). Frekwencja: 1520

Dundalk FC – Levadia Tallinn 2:1. Dwumecz: 3:1, awans: Dundalk (Patrick Hoban 31′, Michael Duffy 33′ – Roman Debelko 42′). Frekwencja: 3000

Tre Fiori – Rudar Velenje 0:3. Dwumecz: 0:10, awans: Rudar (Klemen Bolha 43′, Vlatko Šimunac 47′, Abu Kamara 71′). Frekwencja: 245

NSÍ Runavík – Hibernian FC 4:6. Dwumecz: 5:12, awans: Hibernian (Efe Ambrose 1′ (samobójcza), Klæmint Olsen 6′, 35′, 57′ – John McGinn 10′, Lewis Stevenson 16′, David Gray 45′, Efe Ambrose 50′, Stephen Mallan 70′, 77′). Frekwencja: 587

NK Osijek – Petrocub Hîncești 2:1. Dwumecz: 3:2, awans: Osijek (Robert Mudražija 15′, Borna Barišić 61′ – Vladimir Ambros 22′ (rzut karny)). Frekwencja: 2233

Coleraine FC – Spartak Subotica 0:2. Dwumecz: 1:3, awans: Spartak (Mile Savković 33′, Bojan Čečarić 90’+2). Frekwencja: 1602

brak skrótu

Újpest FC – Neftçi Baku 4:0. Dwumecz: 5:3, awans: Újpest (Robert Litauszki 19′, Bojan Sanković 21′, Donat Zsótér 49′, Obinna Nwobodo 65′). Frekwencja: 3738

NK Domžale – Široki Brijeg 1:1. Dwumecz: 3:3, awans: Domžale dzięki bramkom zdobytym na wyjeździe (Dario Melnjak 11′ – Bernardo Matić 73′). Frekwencja: 2000

Hafnarfjörður – FC Lahti 0:0. Dwumecz: 3:0, awans: Hafnarfjörður. Frekwencja: 742


Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *