UECL21-24_Logo_FC_OnWhite

Karty odkryte, znani kolejni możliwi rywale (grupy przed losowaniem III rundy el. LKE)

Doczekaliśmy się także grup do losowania III rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy. Na niecałe 5 godzin przed losowaniem znamy potencjalnych rywali Śląska, Rakowa i Pogoni.

Ścieżka niemistrzowska

Grupa 1

1 Arda Kyrdżali (BUL) / Hapoel Beer Szewa (ISR)
2 Dinamo Batumi (GEO) / BATE Borysów (BLR)
3 Partizan Belgrad (SRB) / DAC Dunajská Streda (SVK)
4 Astana (KAZ) / Aris Saloniki (GRE)
___________________________________________
5 Soczi (RUS) / Keşla (AZE)
6 KuPS (FIN) / Worskła Połtawa (UKR)
7 Petrocub Hincesti (MDA) / Sivasspor (TUR)
8 Ararat Erywań (ARM) / Śląsk Wrocław (POL)

Grupa 2

1 FCSB (ROU) / Szachtior Karaganda (KAZ)
2 Shkupi (MKD) / Santa Clara (POR)
3 Velež (BIH) / AEK Ateny (GRE)
4 Basel (SUI) / Partizani Tirana (ALB)
_____________________________________
5 Elfsborg (SWE) / Milsami Orhei (MDA)
6 Újpest (HUN) / Vaduz (LIE)
7 Olimpija Ljubljana (SVN) / Birkirkara (MLT)
8 Kołos Kowaliwka (UKR)

Grupa 3

1 Gżira United (MLT) / Rijeka (CRO)
2 Paços de Ferreira (POR)
3 Gent (BEL) / Vålerenga (NOR)
4 Drita (KOS) / Feyenoord (NED)
____________________________________
5 RFS (LVA) / Puskás Akadémia (HUN)
6 FC Luzern (SUI)
7 Larne (NIR) / Aarhus (DEN)
8 Hibernian (SCO) / Santa Coloma (AND)

Grupa 4

1 Viktoria Pilzno (CZE) / Dinamo Brześć (BLR)
2 Austria Wiedeń (AUT) / Breidablik (ISL)
3 PAOK (GRE)
4 Molde (NOR) / Servette (SUI)
________________________________________
5 Dudelange (LUX) / Bohemian FC (IRL)
6 Trabzonspor (TUR)
7 Aberdeen (SCO) / BK Häcken (SWE)
8 Žalgiris Kowno (LTU) / The New Saints (WAL)

Grupa 5

1 Apollon Limassol (CYP) / Žilina (SVK) 
2 Sūduva (LTU) / Raków Częstochowa (POL)
3 Hammarby (SWE) / Maribor (SVN)
4 FC København (DEN) / Torpedo Żodino (BLR)
_________________________________________
5 Čukarički (SRB) / Sumqayit (AZE)
6 Lokomotiw Płowdiw (BUL) / Slovácko (CZE)
7 Rubin (RUS)
8 Hajduk Split (CRO) / Toboł Kostanaj (KAZ)

Grupa 6

1 Sutjeska (MNE) / Maccabi Tel Awiw (ISR)
2 CSKA Sofia (BUL) / Liepāja (LVA)
3 Qarabağ (AZE) / Ashdod (ISR)
4 LASK (AUT)
_______________________________________________
5 AEL Limassol (CYP) / Vllaznia (ALB)
6 FK Panevėžys (LTU) / Vojvodina (SRB)
7 Pogoń Szczecin (POL) / Osijek (CRO)
8 Spartak Trnawa (SVK) / Sepsi Sfantu Gheorghe (ROU)

Grupa 7

1 Dundalk (IRL) / Levadia Tallinn (EST)
2 Hafnarfjördur (ISL) / Rosenborg (NOR)
3 Anderlecht (BEL)
__________________________________
4 Vitesse (NED)
5 Domžale (SVN) / Honka Espoo (FIN)
6 CS U Craiova (ROU) / KF Laçi (ALB)

Ścieżka mistrzowska

brak grup, zwycięzcy II rundy wymienieni poniżej

Shamrock Rovers (IRL)
Teuta (ALB) / Inter Club d’Escaldes (AND)
Riga FC (LVA) / Shkëndija (MKD)
Dinamo Tbilisi (GEO) / Maccabi Hajfa (ISR)
HB Tórshavn (FRO) / Budućnost Podgorica (MNE)
Linfield (NIR) / Borac Banja Luka (BIH)
Szachtior Soligorsk (BLR) / Fola Esch (LUX)
Folgore (SMR) / Hibernians (MLT)
Prisztina (KOS) / Connah’s Quay Nomads (WAL)
Valur (ISL) / Bodø/Glimt (NOR)

Grup nie ma także w III rundzie eliminacji Ligi Europy (dla odpadających z II rundy el. Ligi Mistrzów).

Losowanie LE odbędzie się o 13:00, a LKE o 14:00.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *