Liga Europy

Grupy Lecha, Piasta i Cracovii – jeśli podróże, to krótkie

Lech, Piast i Cracovia poznali swoich potencjalnych rywali w I rundzie el. LE. Podobnie jak Legia, mają ograniczenie do raptem trzech drużyn.

Grupa 1

1 Olimpija Ljubljana (SVN)
2 Maribor (SVN)
3 St Joseph’s (GIB)/B36 Tórshavn (FRO)
_________________________________________
4 Coleraine (NIR)/La Fiorita (SMR)
5 Víkingur Reykjavík (ISL)
6 Levadia Tallinn (EST)

Grupa 2

1 Žalgiris Wilno (LTU)
2 Riteriai (LTU)
3 Honvéd (HUN)
________________________________
4 Derry City (IRL)
5 Paide Linnameeskond (EST)
6 Inter Turku (FIN)

Grupa 3

1 Valletta (MLT)
2 Zrinjski (BIH)
3 Lincoln Red Imps (GIB)/Prisztina (KOS)
__________________________________________
4 Differdange (LUX)
5 Bala Town (WAL)
6 Union Titus Petange (LUX)

Grupa 4

1 Aberdeen (SCO)
2 Rosenborg (NOR)
3 Motherwell (SCO)
_________________________________________________
4 Breidablik (ISL)
5 NSÍ Runavík (FRO)/Barry Town United (WAL)
6 Glentoran (NIR)/HB Tórshavn (FRO)

Grupa 5

1 Malmö (SWE)
2 Hammarby (SWE)
3 Kukësi (ALB)
____________________________
4 Puskás Akadémia (HUN)
5 Cracovia (POL)
6 Sławia Sofia (BUL)

Grupa 6

1 Szachtior Soligorsk (BLR)
2 Ventspils (LVA)
3 Dinamo Minsk (BLR)
______________________________________
4 Dinamo-Auto Tyraspol (MDA)
5 Sfintul Gheorghe Suruceni (MDA)
6 Piast Gliwice (POL)

Grupa 7

1 Shamrock Rovers (IRL)
2 Aarhus (DEN)
3 FH Hafnarfjördur (ISL)
_____________________________
4 Honka Espoo (FIN)
5 Ilves Tampere (FIN)
6 Dunajská Streda (SVK)

Grupa 8

1 Vaduz (LIE)
2 The New Saints (WAL)
3 Servette (SUI)
__________________________
4 Žilina (SVK)
5 Hibernians (MLT)
6 Ružomberok (SVK)

Grupa 9

1 Keşla (AZE)
2 Neftçi (AZE)
3 Hapoel Beer Szewa (ISR)
____________________________
4 Shkupi (MKD)
5 Laçi (ALB)
6 Dinamo Batumi (GEO)

Grupa 10

1 Bodø/Glimt (NOR)
2 Nõmme Kalju (EST)
3 Fehérvár (HUN)
________________________
4 Mura (SVN)
5 Žalgiris Kowno (LTU)
6 Bohemians FC (IRL)

Grupa 11

1 Maccabi Hajfa (ISR)
2 Apollon Limassol (CYP)
3 Alaszkert (ARM)
__________________________
4 Saburtalo (GEO)
5 Željezničar (BIH)
6 Renova (MKD)

Grupa 12

1 Lech Poznań (POL)
2 Partizan (SRB)
3 Ordabasy Szymkent (KAZ)
______________________________
4 Rigas FS (LVA)
5 Valmiera (LVA)
6 Botoşani (ROU)

Grupa 13

1 Progrès Niederkorn (LUX)
2 FCSB (ROU)
3 CSKA Sofia (BUL)
___________________________
4 Szirak Giumri (ARM)
5 Engordany (AND)/Zeta (MNE)
6 Sirens (MLT)

Grupa 14

1 CS U Craiova (ROU)
2 Shkëndija (MKD)
3 Bačka Topola (SRB)
4 Kajrat Ałmaty (KAZ)
______________________________
5 Noah (ARM)
6 Sumqayit (AZE)
7 Petrocub Hincesti (MDA)
8 Lokomotivi Tbilisi (GEO)

Grupa 15

1 APOEL (CYP)
2 Sutjeska (MNE)
3 Beitar Jerozolima (ISR)
4 Santa Coloma (AND)/Iskra Danilovgrad (MNE)
_________________________________________________
5 Lokomotiw Płowdiw (BUL)
6 Borac Banja Luka (BIH)
7 Teuta (ALB)
8 Tre Penne (SMR)/Gjilani (KOS)

Losowanie odbędzie się 10 sierpnia – UEFA podaje, że o 12, jednak wtedy odbędzie się losowanie II rundy el. LM, więc I runda el. LE będzie raczej o 13.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *