Liga Europy

Co ewentualnie czeka nas w sierpniu?

Zanim zagramy II rundę, dowiedzieliśmy się, z kim możemy zagrać w III, jeśli awansujemy. Piast może zagrać z Finami lub Serbami, Lechia z klubem Sa Pinto, a Legia pomścić Cracovię.

Losowanie III rundy eliminacji Ligi Mistrzów

Ścieżka mistrzowska

CFR Cluj (ROU)/Maccabi Tel Awiw (ISR) – Celtic (SCO)/Kalju (EST)
Sutjeska (MNE)/APOEL (CYP) – Dundalk (IRL)/Qarabağ Ağdam (AZE)
PAOK (GRE) – AFC Ajax (NED)
Saburtalo Tbilisi (GEO)/Dinamo Zagrzeb (CRO) – Ferencváros (HUN)/Valletta (MLT)
Crvena zvezda (SRB)/HJK (FIN) – The New Saints (WAL)/København (DEN)
NK Maribor (SVN)/AIK (SWE) – BATE Borysów (BLR)/Rosenborg BK (NOR)

Ścieżka niemistrzowska

İstanbul Başakşehir (TUR) – Viktoria Pilzno (CZE)/Olympiakos (GRE)
FK Krasnodar (RUS) – FC Porto (POR)
Club Brugge (BEL) – Dynamo Kijów (UKR)
PSV Eindhoven (NED)/FC Basel (SUI) – LASK (AUT)

Losowanie III rundy eliminacji Ligi Europy

Ścieżka mistrzowska

Sutjeska (MNE)/APOEL (CYP) – HB Tórshavn (FRO)/Linfield FC (NIR)
CFR Cluj (ROU)/Maccabi Tel Awiw (ISR) – SP Tre Penne (SMR)/Sūduva (LTU)
Ararat-Armenia (ARM)/Lincoln Red Imps (GIB) – Saburtalo Tbilisi (GEO)/Dinamo Zagrzeb (CRO)
Piast Gliwice (POL)/Riga FC (LVA) – Crvena zvezda (SRB)/HJK (FIN)
Valur Reykjavík (ISL)/Łudogorec Razgrad (BUL) – The New Saints (WAL)/København (DEN)
FK Sarajevo (BIH) – BATE Borysów (BLR)/Rosenborg BK (NOR)
Shkëndija Tetovo (MKD)/F91 Dudelange (LUX) – Celtic (SCO)/Kalju (EST)
FC Santa Coloma (AND)/FK Astana (KAZ) – Ferencváros (HUN)/Valletta (MLT)
Partizani Tirana (ALB)/Sheriff Tyraspol (MDA) – NK Maribor (SVN)/AIK (SWE)
Slovan Bratysława (SVK)/Feronikeli (KOS) – Dundalk (IRL)/Qarabağ Ağdam (AZE)

Ścieżka niemistrzowska

IFK Norrköping (SWE)/Liepaja (LVA) – Hapoel Beer Szewa (ISR)/Kajrat Ałmaty (KAZ)
Torino (ITA)/Debrecen (HUN) – Szachtior Soligorsk (BLR)/Esbjerg (DEN)
Royal Antwerp (BEL) – Viktoria Pilzno (CZE)/Olympiakos (GRE)
Austria Wiedeń (AUT)  – Shamrock Rovers (IRL)/Apollon Limassol (CYP)
Feyenoord (NED) – Qabala (AZE)/Dinamo Tbilisi (GEO)
Lechia Gdańsk (POL)/Brøndby (DEN) – SC Braga (POR)
Molde (NOR)/Čukarički (SRB) – Aris Saloniki (GRE)/AEL Limassol (CYP)
Lokomotiw Płowdiw (BUL)/Spartak Trnawa (SVK) – Strasbourg (FRA)/Maccabi Hajfa (ISR)
FC Thun (SUI) – Spartak Moskwa (RUS)
Alaszkert (ARM)/FCSB (ROU) – Mladá Boleslav (CZE)/Ordabasy Szymkent (KAZ)
Pjunik (ARM)/Jablonec (CZE) – Wolverhampton Wanderers (ENG)/Crusaders (NIR)
FC Midtjylland (DEN) – Rangers (SCO)/Progrès Niederkorn (LUX)
FK Mariupol (UKR) – AZ (NED)/Häcken (SWE)
AEK Larnaka (CYP)/Lewski Sofia (BUL) – Gent (BEL)/Viitorul (ROU)
Legia Warszawa (POL)/KuPS (FIN) – DAC Dunajská Streda (SVK)/Atromitos (GRE)
Haugesund (NOR)/Sturm Graz (AUT) – PSV (NED)/Basel (SUI)
HNK Rijeka (CRO) – Czichura Saczchere (GEO)/Aberdeen (SCO)
Ventspils (LVA)/Gżira United (MLT) – Jeunesse Esch (LUX)/Vitória Guimaraes (POR)
Fehérvár (HUN)/Vaduz (LIE) – Flora Tallinn (EST)/Eintracht Frankfurt (GER)
Connah’s Quay Nomads (WAL)/Partizan Belgrad (SRB) – Malatyaspor (TUR)/Olimpija Ljubljana (SVN)
Domžale (SVN)/Malmö (SWE) – Utrecht (NED)/Zrinjski (BIH)
CSKA Sofia (BUL)/Osijek (CRO) – Budućnost Podgorica (MNE)/Zoria Ługańsk (UKR)
Arsenał Tuła (RUS)/Neftçi Baku (AZE) – Bnei Yehuda Tel Awiw (ISR)
Luzern (SUI)/KÍ (FRO) – Espanyol (ESP)/Stjarnan (ISL)
Sparta Praga (CZE) – Trabzonspor (TUR)
Honvèd (HUN)/CS U Craiova (ROU) – AEK Ateny (GRE) 

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *