skróty meczów

Awans Gżiry po fantastycznych golach (skróty)

Czas na skróty z rewanżów I rundy eliminacji LM i LE. Pod względem urody goli i dramaturgii najtrudniej będzie przebić mecz Hajduk Split – Gżira United, ale do oglądania jest dużo więcej.

I runda eliminacji Ligi Mistrzów – rewanże

Piast Gliwice – BATE Borysów 1:2. Dwumecz: 2:3, awans: BATE (Jakub Czerwiński 21′ – Hervaine Moukam 82′ (rzut karny), Zachar Wołkow 87′). Frekwencja: 9313

Shkëndija Tetovo – Kalju Nomme 1:2. Dwumecz: 2:2, awans: Kalju dzięki bramkom zdobytym na wyjeździe (Agim Ibraimi 62′ (rzut karny) – Maximiliano Uggè 6′, Liliu 90’+1). Frekwencja: 2547

Saburtalo Tbilisi – Sheriff Tyraspol 1:3. Dwumecz: 4:3, awans: Saburtalo (Ognjen Rolović 59′ – Liridon Lafiti 3′, Gagi Margwelaszwili 8′ (samobójcza), Robert Tambe 11′). Frekwencja: 7560

HB Tórshavn – HJK 2:2. Dwumecz: 2:5, awans: HJK (Sebastian Pingel 17′ – Lasse Thillitz Andersen 56′ – Riku Riski 60′, 77′). Frekwencja: 620

Valletta FC – F91 Dudelange 1:1. Dwumecz: 3:3, awans: Valletta dzięki bramkom zdobytym na wyjeździe (Mario Fontanella 35′ – Mario Pokar 59′). Frekwencja: 1512

Feronikeli Drenas – The New Saints 0:1. Dwumecz: 2:3, awans: TNS (Dean Ebbe 67′). Frekwencja: 7800

Crvena zvezda – Suduva Mariampol 2:1. Dwumecz: 2:1, awans: Crvena zvezda (Richmond Boakye 4′, Marko Marin 29′ – Mihret Topčagić 90’+6). Frekwencja: 23 751

Riga FC – Dundalk FC 0:0. Dwumecz: 0:0, karne 4:5, awans: Dundalk. Frekwencja: 6050

Rosenborg BK – Linfield FC 4:0. Dwumecz: 6:0, awans: Rosenborg (Anders Konradsen 20′, 51′, David Akintola 69′, Pål André Helland 85′). Frekwencja: 11 904

Qarabağ Ağdam – Partizani Tirana 2:0. Dwumecz: 2:0, awans: Qarabağ (Filip Ozobić 51′, Dani Quintana 90’+4). Frekwencja: 5932

AIK – Ararat-Armenia FC 3:1. Dwumecz: 4:3, awans: AIK (Henok Goitom 47′, 52′, Sebastian Larsson 62′ (rzut karny) – Anton Kobiałko 77′). Frekwencja: 11 382

Łudogorec Razgrad – Ferencvárosi TC 2:3. Dwumecz: 3:5, awans: Ferencváros (Georgi Terziew 24′, Marcel Heister 69′ (samobójcza) – Igor Charatin 17′, Michal Škvarka 21′, Tokmac Nguen 48′). Frekwencja: 7365

CFR Cluj – FK Astana 3:1. Dwumecz: 3:2, awans: Cluj (Billel Omrani 10′, 26′, 73′ – Roman Murtazajew 4′). Frekwencja: 8092

NK Maribor – Valur Reykjavik 2:0. Dwumecz: 5:0, awans: Maribor (Rok Kronaveter 11′, Marcos Tavares 32′). Frekwencja: 6716

Sutjeska Nikšić – Slovan Bratysława 1:1. Dwumecz: 2:2, karne 3:2, awans: Sutjeska (Aleksandar Šofranac 90’+3 – Nemanja Nedić 49′ (samobójcza)). Frekwencja: 4764

Celtic FC – FK Sarajewo 2:1. Dwumecz: 5:2, awans: Celtic (Ryan Christie 26′, Callum McGregor 75′ – Benjamin Tatar 62′). Frekwencja: 58 662

I runda eliminacji Ligi Europy – rewanże

Cracovia – DAC Dunajská Streda 2:2 po dogrywce. Dwumecz: 3:3, awans: DAC dzięki bramkom zdobytym na wyjeździe (Rafael Lopes 2′, Erick Davis 120’+2 – Connor Ronan 47′, Eric Ramirez 94′). Frekwencja: 13 245

 

Legia Warszawa – Europa FC 3:0. Dwumecz: 3:0, awans: Legia (Carlos Lopez 7′, 60′, Sandro Kulenović 13′). Frekwencja: 14 839

sport.tvp.pl – skrót meczu

Bananc Erywań – Čukarički Belgrad 0:5. Dwumecz: 0:8, awans: Čukarički (Luka Stojanović 3′, 75′ (rzut karny), Slobodan Tedić 31′, Luka Luković 49′, Veljko Birmančević 71′). Frekwencja: 2100

KI Klaksvik – Riteriai Wilno 0:0. Dwumecz: 1:1, awans: Klaksvik dzięki bramce zdobytej na wyjeździe. Frekwencja: 980

OFK Titograd – CSKA Sofia 0:0. Dwumecz: 0:4, awans: CSKA. Frekwencja: 969

Czichura Saczchere – Fola Esch 2:1. Dwumecz: 4:2, awans: Czichura (Rati Ardaziszwili 25′, Micheil Sardaliszwili 73′ – Dejvid Sinani 89′ (rzut karny)). Frekwencja: 1458

Toboł Kostanaj – Jeunesse Esch 1:1. Dwumecz: 1:1, awans: Jeunesse dzięki bramce zdobytej na wyjeździe (Halim Medy Meddour 22′ (samobójcza) – Mehmet Arslan 59′ (rzut karny)). Frekwencja: 2500

Kajrat Ałmaty – Široki Brijeg 2:1. Dwumecz: 4:2, awans: Kajrat (Ramazan Orazow 90’+1, Isłambiek Kuat 90’+3 – Dražen Bagarić 90′ (rzut karny)). Frekwencja: 18 500

Makedonija Skopje – Alaszkert Erywań 0:3. Dwumecz: 1:6, awans: Alaszkert (Uroš Nenadović 21′, Thiago Galvão 68′, Taron Woskanjan 74′). Frekwencja: 656

Teuta Durrës – FK Ventspils 1:0. Dwumecz: 1:3, awans: Ventspils (Sherif Kallaku 48′). Frekwencja: 575

Inter Turku – Brøndby IF 2:0. Dwumecz: 3:4, awans: Brøndby (Niko Markkula 52′, Filip Valenčič 56′). Frekwencja: 3711

CS U Craiova – Sabail 3:2. Dwumecz: 6:4, awans: Craiova (Alexandru Cicâldău 28′, Bogdan Vătăjelu 54′, Carlos Fortes 90′ – Agabala Ramazanov 67′, Dylan Duventru 69′). Frekwencja: 15 763

RoPS Rovaniemi – Aberdeen FC 1:2. Dwumecz: 2:4, awans: Aberdeen (Tarik Kada 2′ – Sam Cosgrove 27′ (rzut karny), Lewis Ferguson 90’+4). Frekwencja: 2000

Levadia Tallinn – Stjarnan 3:2 po dogrywce. Dwumecz: 4:4, awans: Stjarnan dzięki bramkom zdobytym na wyjeździe (Jewgienij Osipow 17′, 89′, Dmitri Kruglov 105′ (rzut karny) – Thorsteinn Már Ragnarsson 25′, Brynjar Gudjónsson 120’+2). Frekwencja: 1446

Rigas FS – Olimpija Ljubljana 0:2. Dwumecz: 3:4, awans: Olimpija (Endri Çekiçi 45’+1, Stefan Savić 90’+2). Frekwencja: 3652

Dinamo Mińsk – FK Liepāja 1:2. Dwumecz: 2:3, awans: Liepāja (Valentins Raļkevičs 90’+1 (samobójcza) – Dan Spătaru 10′, Dodô 70′). Frekwencja: 6705

Lewski Sofia – MFK Rużomberok 2:0. Dwumecz: 4:0, awans: Lewski (Davide Mariani 33′, Deni Alar 90’+2). Frekwencja: 400 (zamknięty stadion, poza VIP-ami oraz kibicami gości wpuszczone grupy dzieci)

Petrocub Hincesti – AEK Larnaka 0:1. Dwumecz: 0:2, awans: AEK (Maxim Potîrniche 90’+2 (samobójcza)). Frekwencja: 5316

FK Haugesund – Cliftonville FC 5:1. Dwumecz: 6:1, awans: Haugesund (Kristoffer Velde 5′, 68′, Niklas Sandberg 36′, Ibrahima Kone 45’+1, Bruno Leite 52′ – Conor McMenamin 17′). Frekwencja: 2633

brak skrótu

Apollon Limassol – Žalgiris Kowno 4:0. Dwumecz: 6:0, awans: Apollon (Emilio Zelaya 5′, 43′ (rzut karny), 60′ (rzut karny), Attila Szalai 83′). Frekwencja: 1427

Žalgiris Wilno – Honved 1:1. Dwumecz: 2:4, awans: Honved (Liviu Antal 18′ – Djordje Kamber 62′). Frekwencja: 3725

Neftçi Baku – Speranta Nisporeni 6:0. Dwumecz: 9:0, awans: Neftçi (Vangelis Platellas 18′, 40′, Emin Mahmudov 24′ (rzut karny), Dário Frederico 42′, Steven Joseph-Monrose 67′, Ismayil Zulfugarli 78′). Frekwencja: 6500

Zrinjski Mostar – Akademija Pandev 3:0. Dwumecz: 6:0, awans: Zrinski (Staniša Mandić 50′, Miljan Govedarica 79′, Renato Gojković 90’+2). Frekwencja: 2500

Milsami Orhei – FCSB 1:2. Dwumecz: 1:4, awans: FCSB (Vadim Bolohan 47′ – Cristian Dumitru 4′, Răzvan Oaidă 42′). Frekwencja: 3000

Torpedo Kutaisi – Ordabasy Szymkent 0:2. Dwumecz: 0:3, awans: Ordabasy (Mirzad Mehanovič 81′, Ziguy Badibanga 90’+4). Frekwencja: 3753

FC Vaduz – Breidablik 2:1. Dwumecz: 2:1, awans: Vaduz (Mohamed Coulibaly 57′, Dominik Schwizer 79′ – Höskuldur Gunnlaugsson 90’+3). Frekwencja: 837

Hapoel Beer Szewa – KF Laçi 1:0. Dwumecz: 2:1, awans: Hapoel (Naor Sabag 69′). Frekwencja: 10 980

UE Engordany – Dinamo Tbilisi 0:1. Dwumecz: 0:7, awans: Dinamo (Abdel Medioub 81′). Frekwencja: 408

Progrès Niederkorn – Cork City 1:2. Dwumecz: 3:2, awans: Progrès (Issa Bah 68′ – Garry Buckley 3′, Conor McCarthy 47′). Frekwencja: 1927

IFK Norrköping – St Patrick’s Athletic 2:1. Dwumecz: 4:1, awans: Norrköping (Jordan Larsson 36′, Karl Holmberg 85′). Frekwencja: 5925

svt.se – skrót meczu

Hibernians Paola – Szachtior Soligorsk 0:1. Dwumecz: 0:2, awans: Szachtior (Nikita Tatarkow 65′). Frekwencja: 608

Fehérvar – Zeta Golubovci 0:0. Dwumecz: 5:1, awans: Fehérvar. Frekwencja: 2148

B36 Tórshavn – Crusaders FC 2:3. Dwumecz: 2:5, awans: Crusaders (Hugin Samuelsen 37′, Łukasz Cieślewicz 51′ – Jordan Forsythe 3′, Paul Heatley 28′, 68′). Frekwencja: 1422

FK Kukësi – Debreczyn 1:1. Dwumecz: 1:4, awans: Debreczyn (Valon Ethemi 17′ – Csaba Szatmári 58′). Frekwencja: 547

NS Mura Murska Sobota – Maccabi Haifa 2:3. Dwumecz: 2:5, awans: Maccabi (Luka Bobičanec 6′, Jon Šporn 81′ – Mohammad Awwad 31′, Yuval Ashkenazi 35′, 76′). Frekwencja: 3950

Hajduk Split – Gżira United 1:3. Dwumecz: 3:3, awans: Gżira dzięki bramkom zdobytym na wyjeździe (Bassel Jradi 7′ – Jefferson 57′, Hamed Kone 69′, 90’+6). Frekwencja: 18 236

KF Shkupi – Pjunik Erywań 1:2. Dwumecz: 4:5, awans: Pjunik (Marin Jurina 82′ – Artak Edigarjan 7′, Artur Miranjan 31′). Frekwencja: 8045

FK Witebsk – KuPS Kuopio 1:1. Dwumecz: 1:3, awans: KuPS (Artem Starhorodskyj 27′ – Babacar Diallo 53′). Frekwencja: 4780

Budućnost Podgorica – Trans Narva 4:1. Dwumecz: 6:1, awans: Budućnost (Miloš Vučić 2′, Dušan Bakić 49′, Mihailo Perović 56′, Dejan Zarubica 78′ – Eduard Golovljov 39′). Frekwencja: 1700

NK Domžale – Balzan FC 1:0. Dwumecz: 5:3, awans: Domžale (Slobodan Vuk 21′). Frekwencja: 1648

Spartak Trnawa – Radnik Bijeljina 2:0. Dwumecz: 2:2, karne 3:2, awans: Spartak (Alex Sobczyk 10′, Kristián Mihálek 87′). Frekwencja: 4222

Rangers FC – St Joseph’s 6:0. Dwumecz: 10:0, awans: Rangers (Joseph Ayodele-Aribo 3′, Alfredo Morelos 45’+1, 57′ (rzut karny), 66′, Jermain Defoe 77′, 86′). Frekwencja: Frekwencja: 45 718

Radnicki Niš – Flora Tallinn 2:2. Dwumecz: 2:4, awans: Flora (Stefan Mihajlović 68′, Nikola Čumić 84′ – Henrik Pürg 80′, Mark Anders Lepik 90’+3). Frekwencja: 4329

Kilmarnock FC – Connah’s Quay Nomads 0:2. Dwumecz: 2:3, awans: Connah’s Quay (Ryan Wignall 50′, Callum Morris 80′ (rzut karny)). Frekwencja: 8306

Ballymena United – Malmö FF 0:4. Dwumecz: 0:11, awans: Malmö (Behrang Safari 27′, Guillermo Molins 52′, Erdal Rakip 68′, Romain Gall 79′ (rzut karny)). Frekwencja: 1736

brak skrótu

KR Reykjavik – Molde FK 0:0. Dwumecz: 1:7, awans: Molde. Frekwencja: 355

Shamrock Rovers – Brann Bergen 2:1. Dwumecz: 4:3, awans: Shamrock (Jack Byrne 76′, Gary O’Neill 87′ – Daouda Bamba 57′). Frekwencja: 5135

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *