Liga Europy

10 grup do dwóch losowań II rundy el. LE – polskie kluby znają potencjalnych rywali

Poniżej potężna dawka potencjalnych rywali dla wszystkich polskich klubów w II rundzie eliminacji LE. Zespoły (lub pary) zostały podzielone na łącznie 10 grup w dwóch ścieżkach.

Przegrany pary BATE/Piast trafił do grupy 1 w ścieżce mistrzowskiej. W ścieżce niemistrzowskiej jesteśmy w trzech pierwszych grupach – kolejno są to para Cracovii, zestaw Legii i Lechia.

II runda eliminacji LE – mistrzowska

Grupa 1

BATE Borysów (BLR)/Piast Gliwice (POL)
Partizani Tirana (ALB)/Qarabağ Ağdam (AZE)
Suduva Mariampol (LTU)/Crvena zvezda (SRB)
Sheriff Tyraspol (MDA)/Saburtalo Tbilisi(GEO)
Dundalk FC (IRL)/Riga FC (LVA)
_________________________________________________
Tre Penne (SMR)/FC Santa Coloma (AND) [przegrany półfinału 2]

Grupa 2

Ferencvárosi TC (HUN)/Łudogorec Razgrad (BUL)
Valur Reykjavík (ISL)/NK Maribor (SVN)
The New Saints FC (WAL)/zwycięzca rundy wstępnej
Slovan Bratysława (SVK)/Sutjeska Niksić (MNE)
Ararat-Armenia FC (ARM)/AIK (SWE)
____________________________________________________
KF Feronikeli (KOS)/Lincoln Red Imps (GIB) [przegrany półfinału 1]

Grupa 3

FK Astana (KAZ)/CFR 1907 Cluj (ROU)
Linfield FC (NIR)/Rosenborg BK (NOR)
HJK (FIN)/HB Tórshavn (FRO)
F91 Dudelange (LUX)/Valletta FC (MLT)
Kalju Nõmme (EST)/Shkëndija Tetowo (MKD)
________________________________________________________________________________________________
Tre Penne (SMR)/FC Santa Coloma (AND)/KF Feronikeli (KOS)/Lincoln Red Imps (GIB) [przegrany finału]

II runda eliminacji LE – niemistrzowska

Grupa 1

Dinamo Mińsk (BLR)/FK Liepaja (LVA)
RCD Espanyol (ESP)
KF Laçi (ALB)/Hapoel Beer Szewa (ISR)
Atromitos FC (GRE)
Arsenał Tuła (RUS)
___________________________________________________
IFK Norrköping (SWE)/Saint Patrick’s Athletic (IRL)
Neftçi Baku (AZE)/Speranta Nisporeni (MDA)
Stjarnan (ISL)/Levadia Tallinn (EST)
Široki Brijeg (BIH)/Kajrat Ałmaty (KAZ)
Cracovia (POL)/DAC 1904 Dunajská Streda (SVK)

Grupa 2

Sturm Graz (AUT)
FC Utrecht (NED)
AEK Larnaka FC (CYP)/Petrocub Hincesti (MDA)
FK Jablonec (CZE)
UE Sant Julià (AND)/Europa FC (GIB)/Legia Warszawa (POL)
______________________________________________________________________
Barry Town United (WAL)/Cliftonville FC (NIR)/FK Haugesund (NOR)
FK Witebsk (BLR)/KuPS Kuopio (FIN)
Akademija Pandev (MKD)/Zrinjski Mostar (BIH)
Lewski Sofia (BUL)/MFK Ružomberok (SVK)
Pjunik Erywań (ARM)/Shkupi (MKD)

Grupa 3

Inter Turku (FIN)/Brøndby IF (DEN)
Malatyaspor (TUR)
Zeta (MNE)/Fehérvár FC (HUN)
Eintracht Frankfurt (GER)
Qabala (AZE)
_______________________________________________________________
Lechia Gdańsk (POL)
Dinamo Tbilisi (GEO)/SP La Fiorita (SMR)/UE Engordany (AND)
Olimpija Ljubljana (SVN)/Rīgas FS (LVA)
Breidablik (ISL)/FC Vaduz (LIE)
Radnicki Niš (SRB)/Flora Tallinn (EST)

Grupa 4

Malmö FF (SWE)/Ballymena United FC (NIR)/NSÍ RunavÌk (FRO)
Royal Antwerp (BEL)
Molde FK (NOR)/KR Reykjavík (ISL)
Zoria Ługańsk (UKR)
Aberdeen FC (SCO)/RoPS Rovaniemi (FIN)
_______________________________________________________________
NK Domžale (SVN)/Balzan FC (MLT)
Fola Esch (LUX)/Czichura Saczchere (GEO)
FC Viitorul (ROU)
FK Čukarički (SRB)/Bananc Erywań (ARM)
Budućnost Podgorica (MNE)/Trans Narva (EST)

Grupa 5

NK Osijek (CRO)
KF Prisztina (KOS)/St Joseph’s FC (GIB)/Rangers FC (SCO)
AS Roma (ITA)
Gżira United FC (MLT)/Hajduk Split (CRO)
FC Luzern (SUI)
_________________________________________________________________________________________
CSKA Sofia (BUL)/OFK Titograd (MNE)
FK Riteriai (LTU)/KÍ KlaksvÌk (FRO)/Tre Fiori (SMR)
Cork City (IRL)/Progrès Niederkorn (LUX)/Cardiff Metropolitan University (WAL)
Debreceni VSC (HUN)/FK Kukësi (ALB)
FK Ventspils (LVA)/Teuta Durres (ALB)

Grupa 6

Mladá Boleslav (CZE)
FCSB (ROU)/Milsami Orhei (MDA)
Žalgiris Kowno (LTU)/Apollon Limassol (CYP)
RC Strasbourg (FRA)
AZ (NED)
Radnik Bijeljina (BIH)/Spartak Trnawa (SVK)
___________________________________________________
Ordabasy Szymkent (KAZ)/Torpedo Kutaisi (GEO)
Häcken (SWE)
Alaszkert (ARM)/Makedonija Skopje (MKD)
Lokomotiw Płowdiw (BUL)
Maccabi Hajfa (ISR)/Mura Murska Sobota (SVN)
Brann Bergen (NOR)/Shamrock Rovers FC (IRL)

Grupa 7

Aris Saloniki (GRE)
Esbjerg fB (DEN)
Vitória SC (POR)
Wolverhampton Wanderers FC (ENG)
Honvèd (HUN)/Žalgiris Wilno (LTU)
Partizan Belgrad (SRB)
_________________________________________________________
AEL Limassol (CYP)
Sabail (AZE)/CS U Craiova 1948 (ROU)
Szachtior Soligorsk (BLR)/Hibernians Paola (MLT)
Connah’s Quay Nomads FC (WAL)/Kilmarnock FC (SCO)
Crusaders FC (NIR)/B36 Tórshavn (FRO)
Jeunesse Esch (LUX)/Toboł Kostanaj (KAZ)

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *